Maggie Grace dołączyła do obsady „Fear the Walking Dead”

AMC ogłosiło, że do obsady „Fear the Walking Dead”, produkcji własnej AMC, dołączyła Maggie Grace. Aktorka na stałe wejdzie do obsady 4. sezonu, który jest właśnie kręcony w Austin w Teksasie. Wkrótce pojawi się więcej informacji o postaci, w którą wcieli się Grace. 4. sezon serii, podobnie jak trzy poprzednie, polscy widzowie będą mogli zobaczyć na kanale AMC.

Sprawdź ofertę kanału AMC w PROGRAMIE TV

Maggie Grace jest najbardziej znana z ról: Shannon Rutherford w uhonorowanym licznymi nagrodami serialu produkcji ABC – „Zagubieni”, Kim Mills w „Uprowadzonej” oraz Iriny w „Sadze Zmierzch”.

Oprócz aktorki w kolejnym sezonie „Fear the Walking Dead” zobaczymy także aktorów znanych z poprzednich części – Kim Dickens, Franka Dillane’a, Alycię Debnam-Carey, Colmana Domingo oraz Danay Garcię, a także ogłoszonych już wcześniej nowych członków obsady – Garreta Dillahunta i Jennę Elfman. W serialu pojawi się ponadto Lennie James, który wciela się w rolę Morgana Jonesa – jednej z najważniejszych postaci z „The Walking Dead”. Pojawienie się aktora w „Fear the Walking Dead” odbędzie się w ramach ogłoszonego już wcześniej crossoveru pomiędzy dwoma serialami.

Źródło: AMC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *