AMC ogłosiło, że do obsady „Fear the Walking Dead”, produkcji własnej AMC, dołączyła Maggie Grace. Aktorka na stałe wejdzie do obsady 4. sezonu, który jest właśnie kręcony w Austin w Teksasie. Wkrótce pojawi się więcej informacji o postaci, w którą wcieli się Grace. 4. sezon serii, podobnie jak trzy poprzednie, polscy widzowie będą mogli zobaczyć na kanale AMC.

Sprawdź ofertę kanału AMC w PROGRAMIE TV

Maggie Grace jest najbardziej znana z ról: Shannon Rutherford w uhonorowanym licznymi nagrodami serialu produkcji ABC – „Zagubieni”, Kim Mills w „Uprowadzonej” oraz Iriny w „Sadze Zmierzch”.

Oprócz aktorki w kolejnym sezonie „Fear the Walking Dead” zobaczymy także aktorów znanych z poprzednich części – Kim Dickens, Franka Dillane’a, Alycię Debnam-Carey, Colmana Domingo oraz Danay Garcię, a także ogłoszonych już wcześniej nowych członków obsady – Garreta Dillahunta i Jennę Elfman. W serialu pojawi się ponadto Lennie James, który wciela się w rolę Morgana Jonesa – jednej z najważniejszych postaci z „The Walking Dead”. Pojawienie się aktora w „Fear the Walking Dead” odbędzie się w ramach ogłoszonego już wcześniej crossoveru pomiędzy dwoma serialami.

Źródło: AMC