Maj 2016 w AXN

25 maja 2016 roku AXN pokaże pierwszy odcinek nowego spin-offu serialu „Zabójcze umysły”, w którym grupa agentów FBI zajmie się śledztwami związanymi z przebywającymi poza granicami kraju obywatelami USA. W ostatni weekend maja, dla fanów serialu „Zbrodnia”, stacja przygotowała maraton szwedzkiego kryminału „Morderstwa w Sandhamn”. W piątki AXN pokaże ostatnie odcinki serialu sensacyjnego „Player” z Wesleyem Snipsem, a w środy widzowie zobaczą finałowe odcinki „Kronik Shannary”, w których trójka bohaterów stanie do finałowej walki z armią demonów pod wodzą Dagda Mora.

„Zabójcze umysły: poza granicami” to amerykański dramat policyjny stworzony przez Ericę Messer, jako drugi spin-off popularnej na całym świecie produkcji. Nowa odsłona serii „Zabójcze umysły” opowiada o elitarnej grupie agentów FBI, pod dowództwem Jacka Garetta (w tej roli Gary Sinise znany z serialu „CSI: Kryminalne Zagadki Nowego Jorku”), zajmującej się rozwiązywaniem spraw kryminalnych dotyczących obywateli USA przebywających poza granicami kraju. Już w pierwszym odcinku bohaterowie muszą odnaleźć trzech zaginionych w Tajlandii amerykańskich wolontariuszy i ująć sprawcę zanim nadchodząca burza zniszczy znajdujące się na miejscu przestępstwa ślady i materiał dowodowy. Premiera serialu „Zabójcze umysły: poza granicami” 25 maja o godzinie 21:05 w AXN. Kolejne odcinki w każdą środę o godzinie 21:05.

„Morderstwa w Sandhamn” to miniserial będący adaptacją szwedzkiego bestselleru „Na spokojnych wodach” autorstwa Viveki Sten. Twórcy produkcji umiejętnie budują napięcie i osadzają intrygę rodem z klasycznego, nordyckiego kryminału w malowniczych rejonach Archipelagu Sztokholmskiego. W piękny lipcowy poranek Nora Linde wybiera się na plażę wraz z dwójką dzieci. Podczas pływania znajduje w morzu ciało. Początkowo wszystko wskazuje na to, że miał miejsce nieszczęśliwy wypadek, jednak Thomas Andreasson, detektyw prowadzący sprawę, podejrzewa, że doszło do morderstwa. W drugim i trzecim sezonie serialu bohaterowie kolejny raz zmierzą się z makabrycznymi zbrodniami popełnionymi w na pozór spokojnym miasteczku.
Maraton z 1. sezonem serialu „Morderstwa w Sandhamn” 26 maja o godzinie 13:40 w AXN.
Maraton z 2. sezonem serialu „Morderstwa w Sandhamn” 27 maja o godzinie 12:50 w AXN.
Maraton z 3. sezonem serialu „Morderstwa w Sandhamn” 28 maja o godzinie 13:55 w AXN.

„Kroniki Shannary” to produkcja stworzona na podstawie cyklu kultowych powieści fantasy Terry’ego Brooksa. Serial rozpoczyna się, kiedy elficka księżniczka Amberle (Poppy Drayton) bierze udział w niebezpiecznym turnieju, który ma wyłonić Wybrańców chroniących starożytne drzewo Ellcrys. Wkrótce potem magiczne drzewo zaczyna umierać. Z każdym spadającym liściem, kolejny okrutny demon uwalnia się, by dołączyć do armii złego druida Dagda Mora. W misję ratowania świata z Amberle rusza pól elf Wil Ohmsford (Austin Butler) – ostatni potomek słynnego rodu Shannary oraz Eretria – niewolnica i złodziejka. W ostatnich odcinkach serialu bohaterowie będą coraz bliżej starcia z armią demonów Dagda Mora, jednak nie będą zdawać sobie sprawy jak dużo będą musieli poświęcić, aby uratować świat. Kolejne odcinki serialu „Kroniki Shannary” w każdą środę o godzinie 21:05. Finał produkcji 18 maja o godzinie 21:05.

Serial „Player” to historia byłego oficera wywiadu i FBI, Alexa Kane’a (Philip Winchester), który pracuje jako specjalista do spraw bezpieczeństwa w Las Vegas. Pewnego dnia zostaje zatrudniony w tajemniczej organizacji Pana Johnsona (Wesley Snipes). Jego zadaniem jest zapobieganie przestępstwom, korzystając z informacji udzielonych przez Johnsona. O to, czy mu się uda, zakładają się zrzeszeni w elitarnym klubie bogacze. W finałowych odcinkach serialu Alex będzie starał się m. in. powstrzymać seryjnego mordercę, który odcina ofiarom ręce i głowy ku czci nordyckich bogów oraz zapobiec rozlewowi krwi w wojnie gangów. Kolejne odcinki serialu „Player” w każdy piątek o godzinie 21:05 w AXN. Finał produkcji 20 maja o godzinie 21:05.

Źródło: Sony Pictures Television

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *