Maj 2017 na Lifetime oraz Crime+Investigation (CI Polsat)

W długi weekend kanał Lifetime zaprasza na spotkanie z największymi gwiazdami pop – Britney Spears, Whitney Houston i Toni Braxton w serii filmów fabularnych opartych na wydarzeniach z ich życia.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym Lifetime

„Kino Lifetime: Britney Spears”
Burzliwa historia ikony popu: droga do sławy, utrata popularności i triumfalny powrót, który potwierdził jej status jednej z największych artystek estradowych na świecie. Britney Jean Spears była młodą dziewczyną z Luizjany, która marzyła o karierze piosenkarki i udało jej się zabłysnąć niezaprzeczalnym talentem. Kiedy promotorzy i menadżerowie zaczęli planować każdy jej krok, znalazła pocieszenie u kolegi z branży – Justina Timberlake’a. Jej muzyczna gwiazda lśniła, ale życie prywatne nie układało się. Britney przeżyła najpierw rozwód rodziców, później zaś rozpadł się jej związek z Justinem. Na sukcesach artystycznych cieniem położyły się kłopoty osobiste: nieprzemyślane (i błyskawicznie anulowane) małżeństwo z kolegą z dzieciństwa, a potem drugie, nieudane, z tancerzem Kevinem Federline’em. Piosenkarka coraz wyraźniej traciła kontrolę nad własnym życiem, upadła na dno, odebrano jej opiekę nad synami, a ją samą powierzono kurateli ojca. W końcu jednak znów stanęła na nogach, odbudowała swoją pozycję na scenie muzycznej i udowodniła wszystkim, że jest ponadczasową megagwiazdą.
Emisja: środa, 3 maja, godzina 22:00, Lifetime

„Projekt szopa”
Coraz więcej Amerykanów samodzielnie przeistacza swoje obskurne przydomowe szopy w prawdziwe cudeńka architektury. W każdym z odcinków dwaj gospodarze programu przedstawiają dwóch takich zapalonych majsterkowiczów. Przy odrobinie determinacji i pomysłowości z najpospolitszej szopy można stworzyć na przykład własne centrum rozrywki, mikropensjonat, salon odnowy biologicznej albo nowoczesny warsztat. Poznajmy pionierów tego najnowszego trendu budowlanego.
Emisja: sobota, od 6 maja, godzina 20:00, Lifetime

„Toni Braxton: nie łam mi serca”
Film przedstawiający karierę piosenkarki od jej odkrycia przez znanych producentów L.A. Reida i Kennetha Edmondsa „Babyface” aż po zmagania z toczniem. Autorzy przypominają m.in. mocno nagłośniony przez media rozwód, kłopoty z autystycznym synem oraz rodzinne konflikty, rozstania i powroty, jakich nie brakowało w życiu tej wyjątkowo utalentowanej artystki.
Emisja: poniedziałek, 1 maja, godzina 22:00, Lifetime

„Od randki do randki”
Cztery przyjaciółki (Meagan Good, Kelly Rowland, Keri Hilson, Kellee Stewart) próbują pogodzić przygody sercowe z ambicjami zawodowymi w ekskluzywnym magazynie, ucząc siebie i innych, jak wyciągnąć maksymalnie dużo z miłości i życia.
Emisja: czwartek, 4 maja, godzina 22:00, Lifetime

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym CI Polsat

„Dzieci za kratami”
Każdego roku w amerykańskich więzieniach rodzi się aż 10 tysięcy dzieci. W większości przypadków są one odbierane matkom natychmiast po urodzeniu. Okazuje się jednak, że te, których wychowaniem w krytycznych pierwszych dwóch latach życia zajmowały się matki, znacznie rzadziej mają później problemy z przestępczością, narkotykami, a nawet zdrowiem. W Stanach Zjednoczonych prowadzi się obecnie osiem specjalnych programów, w ramach których osadzone w ciąży mogą zatrzymać swoje dzieci. Uczestniczki jednego z nich, odsiadujące karę w więzieniu w Indianie, poznajemy w cyklu „Dzieci za kratami”. Każda znajduje się na innym etapie programu, a ich historie przeplatają się z opowieściami tych, którym powierzono ich przyszłość.
Emisja: sobota, od 13 maja, godzina 21:00, CI Polsat

„Poligamia: uciec z sekty”
Trzy siostry uciekły z poligamicznej sekty i teraz pomagają innym odzyskać wolność. Andrea, Jessica i Shanell jako młode dziewczyny wyrwały się ze szponów potężnego Klanu Kingston, który działa w Salt Lake City w stanie Utah. Choć od tamtej pory minęło kilkanaście lat, wszystkie trzy z wielkim zaangażowaniem wspierają innych członków sekty, którzy się w niej urodzili i wychowali, ale chcieliby rozpocząć nowe życie na własny rachunek. W każdym godzinnym odcinku siostry współpracują ze znajomymi i nieznajomymi, znajdującymi się na różnych etapach zrywania z poligamią. Jak się przekonamy, jest to proces długotrwały i często bardzo skomplikowany.
Emisja: sobota, od 20 maja, godzina 22:00, CI Polsat

„Stan paranormalny”
Poznaj niezwykłe życie studentów Penn State University, takich jak Ryan Buell, którzy w ramach pierwszego uniwersyteckiego Towarzystwa Badań Zjawisk Paranormalnych zajmują się ustalaniem prawdy o wszelkich tajemniczych zjawiskach. Oprócz Ryana grupa składa się z czterech chłopców i trzech dziewcząt w różnym wieku, o różnych uzdolnieniach i osobowościach. Choć członkowie Towarzystwa na co dzień są zwykłymi studentami – i mają typowe dla studentów problemy z odnalezieniem się w świecie – interesują ich także „inne” światy: duchów, nawiedzonych domów i tego, co nieznane i często przerażające.
Emisja: środa, od 3 maja, godzina 22:00, CI Polsat

Źródło: A+E Networks Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *