Maraton z serialem „Hap i Leonard” na kanale AMC

W sobotę, 15 października 2016 roku od godziny 21:00, kanał AMC wyemituje maraton z serialem „Hap i Leonard”. Wszyscy ci, którym nie udało się obejrzeć do tej pory tej wyjątkowej, łączącej w sobie cechy czarnej komedii, sensacji i thrillera produkcji, będą mieli szansę na nadrobienie zaległości. Obecnie trwają prace nad drugim sezonem przygód Hapa i Leonarda.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym AMC

„Hap i Leonard” opowiada o dwóch najlepszych kumplach, femme fatale, grupie przegranych rewolucjonistów, parze psychopatów-zabójców, zagubionej forsie i glinach. Oparta na powieściach Joego Lansdale’a sześcioodcinkowa historia przedstawia Hapa Collinsa, białego chłopaka ze wschodniego Teksasu ze słabością do kobiet z Południa, oraz Leonarda Pine’a, czarnoskórego geja i weterana wojny wietnamskiej o gorącym temperamencie. Kiedy ponętna była żona Hapa, Trudy, pojawia się z ofertą nie do odrzucenia, prosty plan na szybkie wzbogacenie się prowadzi do krwawego chaosu. Pełen ekscentrycznych bohaterów serial „Hap i Leonard” to wyśmienite połączenie absurdalnego humoru, sensacji i klasycznego dreszczowca.

Scenariusz do kolejnej części przygód tej niezwykłej pary powstał w oparciu o „Mucho Mojo” – drugą książkę z serii o Hapie i Leonardzie autorstwa Joego Lansdale’a. Biorąc pod uwagę fakt, że mojo oznacza niewytłumaczalną siłę natury, która porusza ludzi do działania w nieoczekiwany sposób, możemy spodziewać się, że Hap i Leonard powrócą z jeszcze większą dawką absurdu i zaskakujących zwrotów akcji.

Źródło: AMC Networks International – UK

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *