Markowska, Szpak, Cugowski i Hyży trenerami 9. edycji „The Voice of Poland”

Patrycja Markowska, Michał Szpak, Piotr Cugowski i Grzegorz Hyży zasiądą w fotelach trenerskich 9. edycji „The Voice of Poland”. Program powróci na antenę TVP2 już we wrześniu 2018 r. Utalentowani wokaliści z całej polski wciąż jeszcze mają szansę wciąć udział w castingach.

Sprawdź ofertę kanału TVP2 w PROGRAMIE TV

Dziewiąta edycja „The Voice of Poland” będzie zaskakiwać. Nowe wyraziste osobowości w gronie Trenerów to gwarancja zaciętej rywalizacji, ożywczych emocji, niespodziewanych reakcji i nowych oczekiwań wobec uczestników.

Najlepszego głosu w Polsce poszukiwać będą – debiutujący w tej roli – Piotr Cugowski i Grzegorz Hyży, a także Trenerzy znani z wcześniejszych edycji: Patrycja Markowska i Michał Szpak. Oboje mają na koncie znaczące sukcesy w programie. Patrycja doprowadziła do finału 2. edycji show Natalię Nykiel, wokalistkę, która na dobre wpisała się w krajobraz polskiej sceny muzycznej, z kolei Marta Gałuszewska, podopieczna Michała Szpaka, spektakularnie zwyciężyła ostatnią, ósmą edycji „The Voice of Poland”. Zapowiada się więc emocjonująca rywalizacja. Na kogo postawią nowi Trenerzy? Jakich głosów i jakich osobowości scenicznych będą poszukiwać? Widzowie Dwójki przekonają się już we wrześniu.

Tymczasem trwają precastingi do programu. Utalentowani wokaliści wciąż jeszcze mogą zgłosić się do programu i zaprezentować swoje umiejętności. Najbliższe przesłuchania odbędą się 25 i 26 maja oraz 8 i 9 czerwca w Warszawie, w siedzibie TVP, przy ul. Woronicza 17 (blok F). Należy przygotować dwa utwory: jeden w języku angielskim i jeden w języku polskim. Można zaśpiewać a cappella, do własnego akompaniamentu na gitarze lub pianinie lub do podkładu zabranego ze sobą. Organizatorzy czekają od godz. 10:00.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *