Trzy nowości w czerwcowej ramówce Polsatu

W czerwcu 2018 roku na antenie kanału Polsat zadebiutują trzy nowości. Będą to paradokumentalne seriale „To twoja wina” i „Sekrety rodziny” oraz talk show „EMSI na tropie”.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Polsat

„To Twoja wina” to nowy serial paradokumentalny na antenie Telewizji Polsat. Inspirowany prawdziwym życiem i realnymi problemami, jakie dotykają wielu z nas, pokazuje nie tylko co może się wydarzyć, ale także jak można poradzić sobie z problemami, które na pierwszy rzut oka wydają się nie do pokonania. Każdy odcinek to dwie odrębne historie par, zmagających się z różnego rodzaju trudnościami. Bohaterowie, nie mogąc samodzielnie uporać się z narastającym napięciem, udają się do poradni małżeńskiej, gdzie czeka na nich profesjonalna pomoc psychologów.

Akcja serialu toczy się wokół bohaterów oraz ich emocji. Miłość, oddanie, bezwarunkowe wsparcie, wiara w lepszą przyszłość i poświęcenie są w ich życiu równie częste, co zaniedbanie, zdrady, nieufność, intrygi, kłamstwo, kłopoty z dziećmi. Intrygujące, zaskakujące, często nieoczywiste zakończenia historii są głównymi atutami tego serialu. Producentem na zlecenie Telewizji Polsat jest firma Multistudio sp. z o.o.

Serial paradokumentalny „To Twoja wina” startuje 7 czerwca i będzie emitowany raz w tygodniu – w czwartki, o godz. 22:00.

„Sekrety rodziny” to nowy serial scripted docu na antenie Polsatu, który będzie emitowany codziennie o godz.17:45 już od 11 czerwca. Ile jesteśmy w stanie poświęcić, aby ukryć to, co najbardziej wstydliwe, upokarzające i kontrowersyjne? Dramaty z przeszłości, zdrady, tajemnice, gdy ujrzą światło dzienne, zmienią całe nasze życie. Widz, oglądając „Sekrety rodziny”, zada sobie pytanie: „Czy naprawdę mogę ufać swoim bliskim? Czy budowany do tej pory świat jest prawdziwy? Czy rodzinne więzi są na tyle silne, że zniosą każdą odkrytą tajemnicę?”. Gdyby każdy z nas zadał sobie pytanie, czy ukrywa coś przed bliskimi, odpowiedź byłaby jednoznaczna. Czy jesteśmy przygotowani na tę konfrontację?

W każdym odcinku „Sekretów rodziny” odkrywamy i opowiadamy historie z perspektywy jednego bohatera, który krok po kroku ujawnia przed widzem zaskakujące fakty dotyczące swojej rodziny.

„Sekrety Rodziny” – emisja od 11. czerwca, od poniedziałku do piątku, o godz.17:45.

„EMSI na tropie” to nowy talk-show w Telewizji Polsat. Historie, które pokazujemy w tym programie poprzez losy ich bohaterów, mogły przydarzyć się każdemu z nas. Dziennikarka Małgorzata Cecherz, znana z programu „Państwo w państwie” przeprowadza szczere rozmowy ze swoimi gośćmi w studiu. Każdy z sześciu odcinków podejmuje inny kontrowersyjny temat społeczny. W pierwszym wydaniu „EMSI na tropie” poznamy historię dziewczyny ze wsi, która z wyboru została prostytutką. Czy spełniło się jej marzenie o życiu w wielkim mieście? Inni bohaterowie programu marzyli o karierze w modelingu, a padli ofiarą tzw. łowców talentów. Kto z nas nie marzy, żeby wyglądać lepiej? Ale, czy chcąc schudnąć, warto sięgać po tabletki zakupione w internecie? Czy też poddać się nieudanej operacji plastycznej? Jakie mogą być konsekwencje takich wyborów zobaczymy w programie „EMSI na tropie”.

Za produkcję programu odpowiada Telewizja Polsat.

„EMSI na tropie” – od 9. czerwca, w soboty o godz. 16:45.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *