„MasterChef” od 2 września na antenie TVN

Wielbiciele kulinarnych reality show mogą być zadowoleni! Już od 2 września na antenie TVN będzie można oglądać polską wersję znanego na całym świecie kulinarnego hitu – „MasterChef”. To poszukiwania najbardziej utalentowanych kucharzy amatorów w naszym kraju, którzy będą walczyć o tytuł „Mistrza Kuchni”, 100 tysięcy złotych i kontrakt na wydanie książki kulinarnej.

To z pewnością będzie najbardziej widowiskowy konkurs kulinarny w Polsce! Program „MasterChef” po raz pierwszy został wyemitowany w 1990 roku w Wielkiej Brytanii i doczekał się już edycji w ponad 30 krajach. W Stanach Zjednoczonych jego gospodarzem jest słynny i uwielbiany przez Polaków Gordon Ramsay. W polskiej wersji programu postępy początkujących w tej branży uczestników śledzić będą gwiazdy sztuki kulinarnej: najbardziej rozpoznawalna restauratorka w Polsce – Magda Gessler, zwyciężczyni konkursu „Gotuj o wszystko”, na stale goszcząca w kuchni „Dzień Dobry TVN” – Anna Starmach oraz szef kuchni w jednej z najlepszych polskich restauracji – Michel Moran.

W polskiej wersji „MasterChefa” zobaczymy pasjonatów gotowania. Na castingi do programu zgłosili się najróżniejsi ludzie, których łączy miłość do kuchni. Wśród osób, z którymi spotkaliśmy się na przesłuchaniach, nie było ludzi przypadkowych, wszyscy wiedzieli, po co zjawiają się na castingu do tego programu. Kandydaci byli świetnie przygotowani, zaprezentowali wyśmienite, niesztampowe potrawy. To są ludzie, którym zależy na tym, aby pokazać, co potrafią, zdobyć doświadczenie, bo w programie także wiele się nauczą, i po prostu wygrać w konkursie, zostać pierwszym „MasterChefem” w Polsce. Jak pokazały zagraniczne edycje, udział w programie jest często początkiem ogromnych zmian w życiu uczestników. Wielu z nich zmienia zawód, otwiera własną restaurację i żyje, robiąc to, co uwielbia. Mam nadzieję, że po naszym programie będziemy mogli rozkoszować się potrawami przygotowywanymi w miejscach założonych przez uczestników programu „MasterChef” – zdradza Ewa Leja, producent programu.

Sponsorem głównym programu „MasterChef” jest Makro Cash & Carry.

„MasterChef”, emisja od 2 września w niedziele, o godzinie 20:00

Źródło: TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *