Mecz Igi Świątek w półfinale Roland-Garros w TVN i Eurosport 1 oraz w Eurosport Player i player.pl

Iga Świątek osiągnęła historyczny wynik docierając do półfinału wielkoszlemowego turnieju Roland-Garros. Już dziś Polka stanie przed szansą awansu do wielkiego finału jednej z najbardziej prestiżowych imprez tenisowych na świecie. Aby zapewnić jak największej liczbie polskich kibiców możliwość przeżywania sportowych emocji, TVN Grupa Discovery podjęła decyzję o transmisji spotkania Iga Świątek – Nadia Podoroska równolegle w kanałach Eurosport 1 i TVN oraz online, w serwisach Eurosport Player i player.pl.

Sprawdź godziny transmisji Roland – Garros w PROGRAMIE TV

Sport w telewizji to wspólne przeżywanie pięknych chwil i wielkich emocji. Występ naszej reprezentantki w półfinale turnieju Roland-Garros jest wyjątkowym, historycznym wydarzeniem, a dzięki ogólnopolskiej transmisji każdy z nas będzie mógł podziwiać grę tej fenomenalnej zawodniczki. Wszyscy trzymamy kciuki za awans Igi do wielkiego finału Roland-Garros – powiedziała Dorota Żurkowska-Bytner, Dyrektor Eurosportu w Polsce i Członek Zarządu TVN S.A.

Sprawdź ofertę kanału TVN w PROGRAMIE TV

Iga Świątek od początku wielkoszlemowego turnieju Roland-Garros prezentuje znakomitą formę. Polka nie straciła jeszcze ani jednego seta i zapewniła sobie występ w półfinale, co jest największym osiągnięciem w jej karierze. Już dziś 19-latka stanie przed historyczną szansą awansu do finału singla Wielkiego Szlema. W półfinale, który rozegrany zostanie dziś, Iga Świątek zmierzy się z Argentynką Nadią Podoroską. Mecz zaplanowany jest na godzinę 14:55 na stadionie centralnym im. Philippe’a Chatriera. Spotkanie na antenie Eurosport 1 i TVN oraz na platformach Eurosport Player i player.pl będą komentować Marek Furjan i Tomasz Wiktorowski.

Źródło: Discovery Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *