Mecz Polska – Gruzja tylko na antenach Polsatu

15 meczów na żywo w 6 kolejce eliminacji EURO 2016 pokażą sportowe kanały Polsatu. Dla Polskich kibiców najważniejszym spotkaniem weekendu będzie sobotni mecz Polska – Gruzja, który będzie można zobaczyć w Polsacie i Polsacie Sport. Początek przedmeczowego studia w Polsacie o godzinie 17:30, a w Polsacie Sport o godzinie 16:20.

Najważniejszym punktem piłkarskiego weekendu dla polskich kibiców, będzie spotkanie z Gruzją na Stadionie Narodowym w Warszawie. Sobotni mecz o godzinie 18:00 pokażą Polsat i Polsat Sport. Na obu antenach dziennikarze przygotowują przedmeczowe studio, które w Polsacie Sport rozpocznie się już o godzinie 16:20, a w Polsacie o godzinie 17:30. Mecz skomentuje Mateusz Borek, a reporterami będą Marcin Feddek i Sebastian Staszewski. Gościem specjalnym na stanowisku reporterskim będzie pauzujący za kartki filar naszej defensywy Kamil Glik. W studiu, którego gospodarzem będzie Bożydar Iwanow pojawią się stali eksperci kanału i m.in. byli piłkarze reprezentacji Polski: Roman Kołtoń, Wojciech Kowalczyk, Tomasz Łapiński, Dariusz Dziekanowski, Jacek Ziober.

Przypomnijmy, że reprezentacja Polski po pięciu meczach eliminacyjnych jest liderem grupy D. W listopadzie ubiegłego roku w pierwszym meczu z Gruzją Polska wygrała w Tbilisi 4:0.

W szóstej kolejce spotkań eliminacyjnych do EURO 2016 kibiców czeka kilka bardzo interesujących spotkań: Chorwacja – Włochy (Polsat Sport, piątek, godzina 20:35), Słowenia – Anglia (Polsat Sport, niedziela, godzina 20:35), Irlandia – Szkocja (Polsat Sport Extra, sobota, godzina 17:50), Rosja – Austria (Polsat Sport Extra, niedziela, godzina 17:50) oraz Szwecja – Czarnogóra (Polsat Sport News, niedziela, godzina 20:35). W sumie kanały sportowe Polsatu pokażą 15 spotkań na żywo. Od piątku do niedzieli Polsat Sport i Polsat Sport News o godzinie 23:30 pokażą 45 minutowy magazyn ze skrótami rozegranych danego dnia wszystkich spotkań.

Źródło: Telewizja POLSAT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *