Półfinał Miss Polski i Finał Miss Polski Nastolatek w Czwórce

Najpiękniejsze Polki, rywalizacja i wiele emocji – w dwóch odsłonach wyborów Miss Polski i Miss Polski Nastolatek – zagoszczą na antenie Czwórki w ostatni weekend czerwca.

W sobotę, 27 czerwca, o godzinie 21:00 rozpocznie się transmisja Półfinału Miss Polski 2015 z Amfiteatru w Kozienicach. Widzowie TV4 będą mogli śledzić na żywo zmagania 46 półfinalistek, które powalczą o przepustkę do Wielkiego Finału Wyborów Miss Polski 2015. Kandydatki zaprezentują się w najróżniejszych stylizacjach – od swobodnych strojów na co dzień i kostiumów kąpielowych po kreacje wieczorowe i suknie ślubne – a obok nich pojawią się na scenie zawodowi tancerze.

W jury, które wyłoni grono finalistek, zobaczymy m.in. Ewę Mielnicką, która w ubiegłym roku w Krynicy Zdroju została zwyciężczynią jubileuszowej edycji konkursu świętującego wówczas 25-lecie. Jako jurorka, która konkurs miała okazję poznać także z perspektywy uczestniczki i laureatki, Ewa z zaangażowaniem czuwać będzie nad wyborem swojej następczyni.

Gospodarzem tego wieczoru będzie Krzysztof Ibisz. Na scenie zobaczymy młodych i utalentowanych artystów, takich jak Michał Szpak, Fiver&Monika Lewczuk czy Biba.

Z kolei w niedzielę, 28 czerwca, od godziny 13:30 Czwórka zaprasza na galę Finału Miss Polski Nastolatek 2015. Na tej samej scenie, co ich starsze koleżanki, wystąpią 22 nastoletnie finalistki, konkurujące o miano najpiękniejszej. Dziewczęta zaprezentują się w pięciu odsłonach – moda uliczna, stroje kąpielowe, codzienne, koktajlowe i wieczorowe.

Koronę, będącą przepustką do konkursów międzynarodowych i na światowe wybiegi, laureatka konkursu otrzyma z rąk dotychczas panującej Miss Polski Nastolatek 2014 – Blanki Tichoruk.

Galę poprowadzi prezenter Robert „Mykee” Jarek, a na scenie wystąpi grupa KOMBII.

Źródło: Telewizja POLSAT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *