Mecze Legii Warszawa w Lidze Europy na antenach Telewizji Polskiej

W dwóch nadchodzących sezonach piłkarskiej Ligi Mistrzów UEFA (2021/2022 i 2022/2023) Telewizja Polska pokaże najciekawszy mecz każdej kolejki. Z kolei w Lidze Europy UEFA w sezonie 2021/2022 na antenach TVP zobaczymy spotkania Legii Warszawa w fazie grupowej – na żywo mecze rozgrywane w Polsce i retransmisje spotkań wyjazdowych.

Sprawdź godziny transmisji Ligi Europy w PROGRAMIE TV

W ramach Ligi Mistrzów UEFA, Telewizja Polska w każdą środę zaprasza na godz. 21.00 do TVP1 na wybrany mecz kolejki rozgrywek. Również w środę po meczu TVP Sport przedstawi najciekawsze skróty rozegranych we wtorek i środę spotkań. Mecze będzie można także obejrzeć bez dodatkowych opłat na stronie tvpsport.pl, w aplikacji mobilnej TVP Sport oraz w Smart TV.

Już dziś, 15 września o godz. 20:55, TVP1 pokaże spotkanie drużyn Inter Mediolan i Realu Madryt. W poprzednim sezonie fazy grupowej zdecydowanie lepiej zaprezentowali się piłkarze z Madrytu, którzy wygrali oba starcia i dotarli do półfinału rozgrywek.

Natomiast TVP2 pokaże na żywo ze stołecznego stadionu mecze Legii Warszawa podczas grupowych rozgrywek Ligi Europy. TVP Sport będzie transmitowało spotkania wyjazdowe, tuż po końcowym gwizdku.

Sprawdź ofertę kanału TVP Sport w PROGRAMIE TV

Legia Warszawa powróciła do europejskich pucharów po pięciu latach przerwy i w fazie grupowej zmierzy się z utytułowanymi europejskimi zespołami: Leicester City, SSC Napoli i Spartakiem Moskwa. Bądźmy razem podczas meczów Legii Warszawa w Telewizji Polskiej!

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *