Mecze Polska – Słowacja i Polska – Irlandia w TVP1/HD

Mecz Polska – Słowacja (15 listopada) będzie debiutem Adama Nawałki w roli selekcjonera naszej reprezentacji. To spotkanie, a także rozgrywany 4 dni później mecz z Irlandią będzie można zobaczyć w TVP1/HD.

Studio do obu meczów rozpocznie się o godzinie 20:30, a o 20:45 rozpocznie się sama gra.

Piątkowy mecz ze Słowacją to bardzo ważny sprawdzian reprezentacji pod wodzą Nawałki. Nasza kadra będzie mogła zrewanżować się za porażkę w eliminacjach do mistrzostw świata Brazylia 2014. Nowy trener chce natomiast udowodnić, że do zespołu wprowadzi nową jakość. W obu spotkaniach nie zabraknie największych gwiazd: Roberta Lewandowskiego, Kuby Błaszczykowskiego czy Artura Boruca.

Mecz ze Słowacją ze Stadionu Miejskiego we Wrocławiu skomentują: Dariusz Szpakowski wraz z Marcinem Żewłakowem. Studio poprowadzi Jacek Kurowski, a wśród jego gości znajdą się m.in.: byli reprezentanci Polski – Maciej Żurawski i Tomasz Rząsa. Spotkanie z Irlandią komentować będą: Jacek Laskowski i Marcin Żewłakow. Studio zlokalizowane na stadionie w Poznaniu poprowadzi Maciej Iwański, któremu towarzyszyć będą: Żurawski i Rząsa. W roli reporterów przy obu spotkaniach wystąpią: Szymon Borczuch i Rafał Patyra.

Plan transmisji:

Piątek (15 listopada)
Polska – Słowacja (studio+mecz+studio), godzina 20:30, TVP1/HD

Wtorek (19 listopada)
Polska – Irlandia (studio+mecz+studio), godzina 20:30, TVP1/HD

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *