Mecze Polski z Niemcami i Gibraltarem w Polsacie i Polsacie Sport

27 meczów na żywo w 7. i 8. kolejce eliminacji EURO 2016 pokażą sportowe kanały Polsatu. Najważniejsze dla nas spotkania tego miesiąca reprezentacja Polski rozegra 4 września w piątek na wyjeździe z Niemcami i 7 września w poniedziałek z Gibraltarem na Stadionie Narodowym w Warszawie. Oba mecze na żywo pokażą Polsat i Polsat Sport. Początek przedmeczowego studia przed spotkaniem z Niemcami, wprost z Frankfurtu o godzinie 19:00 w Polsacie Sport i o godzinie 20:05 w Polsacie.

Polska – lider grupy D wyprzedza mistrzów świata – Niemców zaledwie o jeden punkt, więc mecz we Frankfurcie może mieć kluczowe znacznie dla ostatecznego układu tabeli, tym bardziej, że zaledwie 3 punkty traci do Polski reprezentacja Szkocji. Przypomnijmy, że w październiku ubiegłego roku Polska pokonała w Warszawie reprezentację Niemiec 2:0. Oba spotkania skomentują Mateusz Borek i Tomasz Hajto. W studio usytuowanym na stadionie we Frankfurcie gośćmi Bożydara Iwanowa będą Roman Kołtoń, Dariusz Dziekanowski i Wojciech Kowalczyk, a materiały reporterskie przygotują Marcin Feddek i Mateusz Majak.

W poniedziałek 7 września Polacy podejmą rywala, z którym dokładnie rok temu rozpoczynali eliminacje do Euro 2016 – Gibraltar, pokonując go łatwo w Faro 7:0. Studio przed meczem rozpocznie się w Polsacie Sport o godzinie 19:00, a w Polsacie o godzinie 20:05.

W siódmej i ósmej kolejce spotkań eliminacyjnych do EURO 2016 kibiców czeka kilka bardzo interesujących spotkań: Rosja – Szwecja (Polsat Sport, sobota, godzina 17:50), Hiszpania – Słowacja (Polsat Sport, sobota, godzina 20:35), Turcja – Holandia (Polsat Sport, niedziela, godzina 17:50), Włochy – Bułgaria (Polsat Sport, niedziela, godzina 20:35), Anglia – Szwajcaria (Polsat Sport, wtorek, godzina 20:35), Szkocja – Niemcy (Polsat Sport Extra, poniedziałek, godzina 20:35), Portugalia – Francja (mecz towarzyski, Polsat Sport News, wtorek, godzina 20:35). W sumie kanały sportowe Polsatu pokażą 27 spotkań na żywo. Od czwartku do wtorku Polsat Sport i Polsat Sport News o godzinie 23:30 pokażą godzinny magazyn ze skrótami rozegranych danego dnia wszystkich spotkań eliminacyjnych.

Źródło: Telewizja POLSAT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *