Mecze Polski ze Szkocją i Irlandią w Polsacie i Polsacie Sport

Kluczowe, ostatnie dwa mecze Szkocja – Polska i Polska – Irlandia w ramach eliminacji Euro 2016, 8 i 11 października 2015 roku pokażą Polsat i Polsat Sport. Przedmeczowe studia rozpoczną się w Polsacie Sport o godzinie 19:00, a w Polsacie od godziny 20:00. Polacy są wiceliderem grupy D.

Reprezentacja Polski może sobie zapewnić awans do przyszłorocznych mistrzostw Europy we Francji, już w czwartek jeśli pokona na wyjeździe Szkocję, a Niemcy wygrają z Irlandią. Każdy inny wynik będzie oznaczał walkę o awans do ostatniego meczu z Irlandią, którą podejmiemy na Stadionie Narodowym w Warszawie w najbliższą niedzielę. Przed rokiem Polacy zremisowali w Warszawie ze Szkocją 2:2, a wiosną z Dublina wywieźli remis 1:1.

Oba spotkania skomentują Mateusz Borek i Tomasz Hajto. W studio gośćmi Bożydara Iwanowa będą Roman Kołtoń, Dariusz Dziekanowski i Wojciech Kowalczyk, a materiały reporterskie przygotują Marcin Feddek i Mateusz Majak. Studio przed oboma spotkaniami w Polsacie Sport rozpocznie się o godzinie 19:00, a w Polsacie godzinę później.

W 9. i 10. kolejce spotkań eliminacyjnych do EURO 2016 kanały sportowe Polsatu pokażą 20 spotkań na żywo, a wśród nich kilka najciekawszych: Ukraina – Hiszpania (Polsat Sport, poniedziałek, godzina 20:35), Holandia – Czechy (Polsat Sport, wtorek, godzina 20:35), Czechy – Turcja (Polsat Sport Extra, sobota, godzina 20:35), Serbia – Portugalia (Polsat Sport Extra, niedziela, godzina 17:50), Turcja – Islandia (Polsat Sport Extra, wtorek, godzina 20:35), Portugalia – Dania (Polsat Sport News, czwartek, godzina 20:35), Włochy – Norwegia (Polsat Sport News, wtorek, godzina 20:35). Od czwartku do wtorku Polsat Sport i Polsat Sport News o godzinie 23:30 pokażą godzinny magazyn ze skrótami rozegranych danego dnia wszystkich spotkań eliminacyjnych.

Źródło: Telewizja POLSAT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *