„Mega melanż” w ESKA TV

11 i 18 stycznia 2015 roku o godzinie 23:00 w ESKA TV wyemitowane zostaną najlepsze fragmenty programu „Wczorajsi, czyli taśmy prawdy”. Widzowie razem z prowadzącym Jankiem Pirowskim przypomną sobie imprezy z udziałem bohaterów, którzy udowodnili, czym jest melanż bez zahamowań i ograniczeń. Zobaczą także reakcje imprezowiczów na „taśmy prawdy”. Nie dla każdego będzie to przyjemny widok…

Po emisji 10 odcinków programu „Wczorajsi, czyli taśmy prawdy”, w których widzowie mogli poznać największych polskich imprezowiczów i przekonać się, co oznacza zabawa bez zahamowań, Janek Pirowski zaprasza do obejrzenia „Mega melanżu”. Odcinki składają się z najbardziej kontrowersyjnych momentów z programu „Wczorajsi”.

W materiałach specjalnych zobaczyć będzie można m.in. Marzenę zażywającą przed imprezą kąpieli ze swoimi męskimi przyjaciółmi oraz wszczynającą awanturę, która zakończyła się wezwaniem policji. Bartek zaprezentuje taniec erotyczny połączony ze striptizem, a Kasija przypomni sobie szczegóły imprezowej nocy, których z powodu dużych ilości alkoholu nie zapamiętała.

Źródło: ESKA TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *