Michelle Dockery w drugim sezonie „Dobrego zachowania”

Letty osiągnęła to, na czym jej najbardziej zależało – dostała prawo do opieki nad synem. Teraz chce stworzyć chłopakowi normalny dom, jednak kłopoty bardzo szybko dają o sobie znać. Oprócz ciągłej ucieczki przed FBI kobieta będzie musiała zmierzyć się ze swoją przeszłością. Premiera drugiego sezonu „Dobrego zachowania” w poniedziałek 20 listopada o godz. 21:00 w TNT.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału TNT

Złodziejka i naciągaczka Letty Raines po wyjściu z więzienia chce zacząć nowe życie z dala od przestępczego świata oraz odzyskać dziesięcioletniego syna wychowywanego przez jej matkę. Zbieg okoliczności sprawia jednak, że na swojej drodze spotyka Javiera – płatnego mordercę, z którym połączy ją ognisty i bardzo niebezpieczny romans.

W drugim sezonie widzowie spotykają Letty w momencie, gdy wreszcie uzyskała prawo do opieki nad dzieckiem, wyjaśniła sobie wszystko z Javierem i pogodziła się z matką. Przed nią jednak kolejne trudne wyzwanie – chce za wszelką cenę stworzyć normalny dom i zapewnić jak najlepsze warunki do życia dla syna. Ciągła ucieczka przed FBI nie ułatwia jej tego zadania. Na horyzoncie szybko pojawiają się też nowe, znacznie poważniejsze problemy: ktoś usiłuje zabić Javiera. Powracają też demony z przeszłości, które nie pozwolą Letty długo cieszyć się namiastką normalności, jaką próbowała stworzyć dla swojej rodziny. W drugim sezonie „Dobrego zachowania” oprócz Michelle Dockery i Juana Diego Botto widzowie będą mogli również zobaczyć m.in. Ann Dowd, która wcieli się w rolę agentki FBI.

W serialu pojawi się również polski akcent – utwór młodego muzyka z Łodzi, Daniela Spaleniaka „Liar’s Blues”, został wykorzystany w drugim odcinku jako tło muzyczne podczas wspólnego biwakowania Letty i Javiera. Piosenka pochodzi z drugiego krążka artysty „Back Home”.

Drugi sezon „Dobrego zachowania” będzie miał premierę na antenie TNT już 20 listopada. W każdy poniedziałek o godz. 21:00 stacja pokaże dwa odcinki serialu.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *