„Poszukiwany/poszukiwana” – konkurs radiowej Czwórki

Aby dojść do celu, trzeba mieć dobrego przewodnika. W każdy wtorek i czwartek po godz. 17.00 na antenie Czwórki – w konkursie „Poszukiwany/poszukiwana” – słuchacze odnajdują cel na mapie i wskazują do niego właściwą drogę. Do wygrania przez cały listopad powerbanki i lokalizatory. Szczegóły akcji na stronie Czwórki.

Ruszył konkurs radiowej Czwórki „Poszukiwany/poszukiwana”. We wtorki i czwartki po godz. 17.00 w audycji „TOP” Kuba Marcinowicz zabiera słuchaczy w trasę po mieście pełnym nagród i niespodzianek.

Na stronie czworka.online znajduje się mapa z zaznaczonymi na niej punktami. We wtorki prowadzący pyta słuchaczy, przy jakiej ulicy mieści się wybrany cel. Szybki telefon, szybka, poprawna odpowiedź i powerbank trafia do zwycięzcy. W czwartki gra jest o wyższą stawkę – lokalizator Trackimo wygrywa ten słuchacz, który wskaże najkrótszą trasę, którą trzeba pokonać między trzema punktami, aby dojść do wyznaczonego przez prowadzącego celu.

Konkurs potrwa do końca listopada. Szczegóły akcji na stronie: https://www.polskieradio.pl/10/5368/Artykul/1912802,Poszukiwanyposzukiwana-Nowy-konkurs-Czworki.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *