Mike Tyson vs Roy Jones Jr w Polsacie Sport

Każdą ich walkę śledziły miliony kibiców na całym świecie. Mike Tyson przez lata nazywany był najniebezpieczniejszym człowiekiem na Ziemi. Roy Jones Junior długo uchodził za najlepszego pięściarza świata. W nocy z soboty na niedzielę dwie legendy boksu zmierzą się w ringu, a ich starcie pokaże Polsat Sport.

Sprawdź godzinę transmisji walki Mike Tyson vs Roy Jones Jr w PROGRAMIE TV

Mike’a Tysona znają chyba wszyscy, nie tylko fani sportu. Pięściarz o przydomkach „Żelazny Mike” oraz „Bestia” w latach 80. seryjnie nokautował rywali, a dekadę później szokował ekscesami w ringu i poza nim. Jego najbliższy rywal – Roy Jones Jr to w latach swojej świetności najlepszy bokser globu bez podziału na kategorie wagowe. Imponował szybkością, obroną i piekielnymi kombinacjami. Starcie obydwu zawodników będzie miało charakter pokazowy, ale nie zmienia to faktu że między linami spotkają się dwaj wielcy atleci.

Oprócz Mike’a Tysona i Roya Jonesa Jr w nocy z soboty na niedzielę w ringu zaprezentują się też inni sportowcy, a wśród nich była gwiazda koszykarskiej ligi NBA – Nate Robinson. Telewizyjną transmisję uświetnią występy światowej sławy muzyków, takich jak Wiz Khalifa czy Lil Wayne.

Specjalne studio towarzyszące starciu Tyson vs Roy Jones Jr rozpocznie się w Polsacie Sport o godzinie 2:00 w nocy z soboty na niedzielę. Prowadzącą program będzie Paulina Czarnota-Bojarska, a wśród jej gości znajdą się pięściarze Przemysław Saleta, Mariusz Wach oraz Igor Jakubowski.

Bokserskie wydarzenie z udziałem Mike’a Tysona i Roya Jonesa Jr poprzedzi gala w Londynie z udziałem wschodzącej gwiazdy wagi ciężkiej – Daniela Duboisa. Pięściarz o pseudonimie „Dynamit” zmierzy się z innym niepokonanym Brytyjczykiem – Joe Joycem. Galę boksu zawodowego w stolicy Wielkiej Brytanii pokaże będzie Polsat Sport Extra. Ten sam kanał od godziny 4:00 transmitować będzie galę mieszanych sztuk walki UFC Fight Night z walką wieczoru Curtis Blaydes vs Derrick Lewis.

Sprawdź ofertę kanału Polsat Sport w PROGRAMIE TV

Sobotnie transmisje bokserskie dostępne będą także w największym serwisie rozrywki internetowej IPLA.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *