Radio 357 ma siedzibę i „Zakamarki” Marka Niedźwieckiego

Po poszukiwaniach, obejrzeniu dziesiątek lokali w stolicy, pracownicy Radia 357 zdecydowali – siedziba Radia 357 będzie mieścić się na Słowackiego 19a, pośród jednego z najpiękniejszych i najbardziej klimatycznych miejsc w stolicy – Parku Żołnierzy „Żywiciel”. W tym samym budynku siedzibę ma Teatr Komedia.

Radio 357 chce rozpocząć nadawanie z siedziby jeszcze w tym roku, po wykonaniu wszystkich niezbędnych prac adaptacyjnych – przystosowaniu pomieszczeń m.in. do potrzeb nadawania audycji na żywo.

W sobotę, 28 listopada audycję w Radiu 357 (Przedpremierowo) poprowadzi Marek Niedźwiecki. Jego program zatytułowany jest „Zakamarki”.

Będzie Radio Kalifornia – klasyka, będzie trochę nowości z ostatniego półrocza i oczywiście Smooth Jazz Cafe – tak audycję zapowiada Marek Niedźwiecki.

Od 10.00 do 12.00 na żywo Zakamarki w Radiu 357. Przedpremierowo w Open.FM

Źródło: Radio 357

One Comment on “Radio 357 ma siedzibę i „Zakamarki” Marka Niedźwieckiego”

  1. Dzień dobry. Nie jestem recenzentem, nie skomentuję Państwa audycji. Jestem natomiast mamą, której syn Denis jest wiernym słuchaczem Radiowej Trójki Pana Marka Niedźwieckiego – aktualnie Radia 357. Nie znam się na repertuarze Radia, ale mam do Państwa gorącą prośbę, a mianowicie:
    Syn aktualnie przebywa w szpitalu na oddziele COVID, ma ciężkie zapalenie płuc. 5 grudnia będzie obchodził 33 urodziny.Czy dałoby się w jakiś cudowny sposób życzyć mu szybkiego powrotu do zdrowia ? Jestem otwarta na Państwa propozycje.
    Pozdrawiam
    Gabriela Zalewska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *