Premiera „Alice i Lewis” na antenie Boomeranga

Alice to pozornie zwykła dziewczynka. Jednak jej zabawy są niezwykłe! Pewnego dnia odkrywa przejście do tajemniczej Krainy Czarów, gdzie spotka magiczne postaci. Tam wszystko jest możliwe, a dzięki odwadze i wielkiej ciekawości świata bohaterki, najmłodsi widzowie przeżyją wiele niecodziennych wypraw wraz z nią! Premiera serialu 7 grudnia na antenie Boomeranga.

Sprawdź ofertę kanału Boomerang w PROGRAMIE TV

Alice uwielbia wymyślać niezwykłe zabawy. W swojej wyobraźni odkrywa nowe światy, ale nie spodziewa się, że pewnego razu pozna prawdziwą, nieznaną wcześniej krainę! To zaczarowane miejsce, gdzie bohaterka spotka postaci, o jakich istnieniu nikt nie miał pojęcia. Przewodnikiem jest sympatyczny królik Lewis, który będzie odwiedzał ją także w jej domu. Tajemne przejście prowadzi przez szafę dziewczynki – wystarczy je otworzyć specjalnym kluczem, aby znaleźć się w innym wymiarze!

Każdy odcinek premierowego serialu pokazuje nowe, inne przygody. Choć w Krainie rządzi przebiegła królowa, Alice nie zraża się i odwiedza swoje ulubione miejsce, żeby spotykać baśniowe postaci. Odważna dziewczynka zmierzy się z władczynią królestwa w wielkim pojedynku krykieta! Choć jej przeciwniczka jest przekonana, że młodsza rywalka nie ma szans, ona da z siebie wszystko i pokaże, że jest niedoceniona. Kiedy indziej bohaterka przez przypadek się zdubluje – to świetna okazja, żeby płatać figle swoim przyjaciołom! Jednak czy wszystko pójdzie zgodnie z planem? Znajdzie też niezwykłą muszlę, a kiedy porywcza królowa dowie się o jej znalezisku, będzie chciała zagarnąć je dla siebie. Z kolei Lewis przypadkiem zepsuje zaczarowany zegar, a Alice przekona się, że nie warto zrzucać winy za swoje psoty na innych.

Premiera serialu „Alice i Lewis” w poniedziałek 7 grudnia o 17:00 na antenie Boomeranga. Emisja codziennie o 17:00.

Źródło: WarnerMedia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *