Multimedia: bajki w Strefie Dzieci serwisu multimedia GO dostępne offline

Multimedia Polska, jako pierwszy operator telekomunikacyjny w Polsce, wprowadza możliwość oglądania filmów w trybie offline. Nowa funkcja dostępna jest w serwisie operatora multimedia Go w katalogu Strefa Dzieci.

Zabierz ze sobą bajki na wakacje – pod tym hasłem Multimedia Polska reklamuje nową funkcjonalność w aplikacji mobilnej serwisu multimedia GO. Użytkownicy mogą ściągać na swoje urządzenia mobilne bajki i oglądać je bez dostępu do internetu.

To dobra wiadomość zarówno dla dzieci, jak i ich rodziców. Pobranie bajek na tablet czy smartfon umili dzieciom wakacyjną podróż czy pobyt w miejscach, w których nie ma zasięgu internetu – mówi Edyta Bukowska, dyrektor Departamentu Programmingu Multimedia Polska.

Aby oglądać bajki bez dostępu do internetu wystarczy wykupić pakiet Strefa Dzieci, pobrać aplikację multimedia GO na swoje urządzenie mobilne, wejść do zakładki Strefa Dzieci, wybrać bajkę i kliknąć wypożycz. Przy tytule odcinka (trzeba rozwinąć listę odcinków) pojawi się ikonka ze strzałką w dół – symbol pobierania pliku – wystarczy kliknąć i bajka zapisuje się na urządzenie mobilne.

Operator nie wprowadził limitów przy pobieraniu bajek. Limit zależny jest od pojemności urządzenia, na które zgrywane są filmy.

Biblioteka Strefy Dzieci, czyli filmów, bajek i programów edukacyjnych jest obszerna. Znajduje się w niej ponad 2 tys. bajek podzielonych na 4 kategorie: dla najmłodszych (od 2 do 6 lat), starszaków (od 7 do 14 lat), programy edukacyjne, piosenki i audiobooki.

Ostatnie nowości to nowe sezony najpopularniejszych seriali: „Masza i niedźwiedź”, „Baranek Shaun”, „to Timny”, „My Little Pony”, „Littlest Pet Shop”.

Strefa Dzieci dostępna jest już od 9,99 zł w umowie na 12 miesięcy.

Źródło: Multimedia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *