Lewandowski kontra Milik na żywo w Eurosporcie

Eurosport pozyskał prawa do prestiżowego turnieju towarzyskiego Audi Cup, który odbędzie się w dniach 1-2 sierpnia w Monachium. Wezmą w nim udział cztery drużyny z europejskiej czołówki: gospodarz imprezy Bayern, SSC Napoli, Atletico Madryt i Liverpool. W akcji zobaczymy trzech reprezentantów Polski: Roberta Lewandowskiego, Arkadiusza Milika i Piotra Zielińskiego.

Sprawdź szczegóły w PROGRAMIE TV

Audi Cup to prestiżowy turniej towarzyski organizowany w stolicy Bawarii. Organizatorzy dbają, żeby za każdym razem impreza była bardzo mocno obsadzona. W tym roku, oprócz mistrzów Niemiec Bayernu Monachium, wezmą w nim udział: trzecia drużyna ligi hiszpańskiej Atletico, trzecie w Serie A Napoli i angielski potentat Liverpool.

W pierwszym meczu turnieju Atletico Madryt prowadzone przez charyzmatycznego Diego Simeone zmierzy się z Napoli, w którego barwach grają Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński. W drugim meczu gospodarz z Robertem Lewandowskim w składzie podejmie Liverpool. Trenerem brytyjskiego zespołu obecnie Juergen Klopp, który w przeszłości odnosił sukcesy z Borussią Dortmund, dla niego powrót do kraju będzie więc miał szczególne znaczenie.

Jak dotąd odbyły się cztery edycje tego dwudniowego turnieju. Pierwszą zorganizowano w 2009 roku. Trzykrotnie triumfowali gospodarze, a raz najlepsza okazała się FC Barcelona (2011 rok).

Drużyny traktują Audi Cup jako jeden z ważniejszych elementów przygotowań do sezonu. Ma on bardzo duże znaczenie, gdyż odbywa tuż przed rozpoczęciem rozgrywek ligowych.

Przed nami dwa dni rozgrywek piłkarskich na najwyższym poziomie, w których wezmą udział drużyny największego kalibru. Cieszymy się, że to właśnie w Eurosporcie kibice będą mogli zobaczyć w akcji Roberta Lewandowskiego, Arkadiusz Milika i Piotra Zielińskiego, czyli piłkarzy stanowiących o sile reprezentacji Polski – skomentował dyrektor kanału Eurosport Adam Widomski.

1 sierpnia rozegrane zostaną półfinały, a 2 sierpnia mecz o trzecie miejsce i wielki finał. Mecze będą transmitowane wyłącznie w kanałach Eurosportu.

Oprócz transmisji w telewizji ze wszystkich spotkań Audi Cup, fanpage Eurosportu przeprowadzi relacje na żywo ze studia, w którym nasi eksperci będą zapowiadali mecze i analizowali wydarzenia na boisku. Kibice obejrzą bramki i skróty.

Źródło: Eurosport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *