Relacje z Wizyty Prezydenta USA Donalda Trumpa na antenach TVP

5 i 6 lipca Telewizja Polska będzie relacjonowała na swoich antenach wszystkie najważniejsze wydarzenia związane z wizytą Prezydenta USA Donalda Trumpa. TVP jest wyłącznym producentem sygnału telewizyjnego ze spotkania na Zamku Królewskim Prezydenta USA i Prezydenta RP Andrzeja Dudy. Jest również oficjalnym nadawcą telewizyjnym obsługującym Szczyt Trójmorza.

Sprawdź szczegóły w PROGRAMIE TV

Wszystkie wydarzenia związane z wizytą Donalda Trumpa relacjonowane będą przez Telewizję Polską. Na potrzeby transmisji TVP wykorzysta m.in. 18 mobilnych stacji satelitarnych i kilkanaście urządzeń do bezprzewodowej transmisji sygnału telewizyjnego Avi West i Mobile View Point, największy wóz transmisyjny HD1 w możliwością użycia 20 kamer, studia telewizyjne i plenerowe.

TVP Info, już od 5 lipca od godziny 6:00 rano rozpocznie specjalne wydanie, które potrwa aż do wylotu amerykańskiego Prezydenta w dniu 6 lipca. TVP będzie oficjalnym nadawcą telewizyjnym realizującym spotkanie Prezydentów USA i Polski, które odbędzie się 6 lipca rano na Zamku Królewskim. Możliwość udostępnienia przez TVP sygnału telewizyjnego z tego wydarzenia cieszy się wielkim zainteresowaniem nadawców krajowych, zagranicznych oraz światowych agencji informacyjnych (m.in. Reuters, Associated Press). Podczas wizyty Prezydenta Donalda Trumpa Telewizja Polska będzie ściśle współpracować z US POOL, które składa się z 5 najważniejszych stacji amerykańskich: CNN, FOX, CBS, NBC, ABC. Sygnał wyprodukowany i udostępniony przez TVP, za pośrednictwem tych nadawców, dotrze do pozostałych stacji telewizyjnych w całych Stanach Zjednoczonych.

Trzy Anteny TVP – TVP1, TVP Info i TVP Polonia – transmitować będą przemówienie Prezydenta Donalda Trumpa z Placu Krasińskich w Warszawie zaplanowane na godzinę 13:00 6 lipca.

Dzięki EBU i Wymianie Eurowizyjnej, na którą oferowane będą transmisje TVP i pakiety newsowe, skorzysta z nich 70 organizacji członkowskich i stowarzyszonych.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *