Mundialowe Studio Katar w Polsacie Sport Extra

W niedzielę 20 listopada rozpoczynają się piłkarskie mistrzostwa świata, a wraz z nimi w Polsacie Sport Extra rusza Studio Katar. Półtoragodzinny program będzie emitowany o 22:00 przez cały czas trwania mistrzostw. Każdego dnia cenieni dziennikarze, komentatorzy i eksperci podsumują boiskowe wydarzenia oraz drobiazgowo przeanalizują grę zespołów. Nie zabraknie również relacji reporterskich z Kataru oraz najświeższych doniesień z szatni polskiej drużyny.

Sprawdź godziny emisji audycji „Studio Katar” w PROGRAMIE TV

Studio Katar to obowiązkowy przystanek dla każdego kibica śledzącego rozpoczynające się 20 listopada mistrzostwa świata. Program emitowany będzie o godzinie 22:00 w Polsacie Sport Extra przez cały czas trwania turnieju. Gospodarzami będą Paulina Chylewska, Bożydar Iwanow, Jerzy Mielewski oraz Przemysław Iwańczyk. Wśród ich gości znajdą się między innymi eksperci stale współpracujący z Telewizją Polsat przy obsłudze elitarnej Ligi Mistrzów UEFA. W gronie autorów Studia Katar znaleźli się także Paulina Czarnota-Bojarska, Marcin Lepa, Szymon Rojek i Marcin Feddek. W programie obejrzeć będzie można także relacje reporterskie wysłanników Interii Sport, akredytowanych na katarski mundial.

Sprawdź ofertę kanału Polsat Sport Extra w PROGRAMIE TV

Studio Katar kontynuuje tradycje redakcji sportowej Polsatu, która wspólnie z kibicami przeżywa każde wielkie wydarzenie z udziałem polskich zawodników i zawodniczek. Specjalne audycje Polsatu Sport powstawały przy okazji poprzedniego mundialu, piłkarskiego EURO, czy letnich oraz zimowych igrzysk olimpijskich. Za każdym razem dziennikarze, komentatorzy i eksperci najstarszego polskiego kanału telewizyjnego dedykowanego sportowi, z jednakową pasją śledzili poczynania zawodników oraz dzielili się z kibicami swoimi spostrzeżeniami oraz wartościowymi analizami.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *