Przedświąteczne premiery filmowe w Romance TV

W końcu listopada Romance TV pragnie zaprosić widzów na dwie wyjątkowe premiery. Ostatnia niedziela miesiąca upłynie pod znakiem baśni w cyklu „Baśniowy adwent” gdzie po raz pierwszy o godz. 20:00 wyemitowany będzie film „Duch w butelce”. Z okazji Andrzejek o godz. 20:00, stacja zaprasza na premierę telewizyjną komedii romantycznej „Miłosny galimatias”.

Baśniowy adwent w Romance TV – „Duch w butelce” – premiera, 27 listopada, godz. 20:00

Adwent na Romance TV będzie naprawdę baśniowy! W każdy niedzielny, adwentowy wieczór stacja pokaże wzruszające baśnie, które opowiedzą cudowne historie miłosne. Na początek zapraszamy na telewizyjną premierę: ekranizację baśni braci Grimm „Duch w butelce”.

Sprawdź godziny emisji filmu „Duch w butelce” w PROGRAMIE TV

Sophia, córka drwala, chciałaby zostać lekarką i praktykuje u doktora Rotha. Doktor wręcza jej kluczyk do szafki z lekarstwami, ale zabrania czegokolwiek dotykać. Sophia zauważa w szafce butelkę z uwięzionym duchem Merkuriuszem. W drzwiach pomieszczenia staje doktor Roth. Informuje dziewczynę, że jej ojciec nie jest już w stanie opłacać jej praktyk. Przerażona Sophia upuszcza butelkę z duchem na podłogę. Próbuje zaradzić nieszczęściu, ale Merkuriusz zdążył już narobić w wiosce wiele szkód…

Telewizyjna premiera z okazji Andrzejek „Miłosny galimatias” – 30 listopada, godz. 20:00

Dzięki przypadkowi mogą spotkać się ludzie, którzy w inny sposób nigdy by się nie spotkali. Podobnie jest w telewizyjnej premierze „Miłosny galimatias”, w której spotkają się całkiem odmienne światy, a którą Romance TV pokaże z okazji Andrzejek. Ostatni dzień listopada to dzień świętego apostoła Andrzeja. Święty Andrzej jest między innymi patronem zakochanych i instytucji małżeństwa, a andrzejkowa noc była uważana za noc miłosnych przepowiedni.

Sprawdź ofertę kanału Romance TV w PROGRAMIE TV

Andrea, zwariowana projektantka damskiej bielizny, nie chce mieć dzieci. Spotyka jednak Gregora, typowego macho, a niedługo potem Chrisa, wrażliwego adwokata. Z oboma ląduje w łóżku, a na dodatek zachodzi w ciążę. Chaos w czystej postaci…! Bo kto jest ojcem? Zapraszamy na „Miłosny galimatias”!

Źródło: Romance TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *