MUZOFEST, czyli pierwsze urodziny MUZO.FM

MUZOFEST to urodzinowy koncert zorganizowany dla słuchaczy MUZO.FM. Odbędzie się 20 października 2015 roku w Klubie Stodoła w pierwszą rocznicę startu stacji. Spotkaniu słuchaczy z prezenterami towarzyszyć będą koncerty zespołów znanych z anteny radia.

Już od 14 września na antenie radia ruszy akcja, w której słuchacze będą mogli zdobyć zaproszenia na urodzinowy koncert, koszulki z limitowanej urodzinowej edycji i smycze radia. Zabawa potrwa do dnia koncertu.

Pierwszym gościem MUZOFEST, który zaszczyci swoją obecnością będzie duńska formacja Turboweekend. Już 20 października słuchacze MUZO.FM zobaczą ich na scenie w warszawskim klubie Stodoła. Zespół powstał w 2006 roku. Tworzą go Silas Bjerregaard, Martin Řhlers Petersen, Morten Křie, Anders Stig Mřller. Ma na swoim koncie cztery albumy. Polska publiczność poznała ich dzięki Trouble Is, które pochodziło z wydanej w 2009 roku płyty Ghost Of A Chance. W tym roku powrócili z czwartym albumem Share My Thunder, z którego pochodzą single Miles & Miles, Aking For More i Disco To Disco.

Źródło: Telewizja POLSAT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *