Program „Kryptonim szef” w TVP1 HD

2 września 2015 roku o godzinie 20:25 w TVP1 HD pojawi się nowy program „Kryptonim szef”. Prezesi dużych, znanych firm opuszczą swoje gabinety i przez tydzień będą zwykłymi pracownikami we własnych firmach. W pierwszym odcinku widzowie poznają wiceszefa ATLASA.

Menadżerowie kilku dużych korporacji postanowili incognito wkroczyć w szeregi swoich pracowników. Jak zareagują, gdy dowiedzą się, co tak naprawdę o firmie sądzą ich podwładni? Nikt nie domyślał się, że właśnie pracował wspólnie z szefem, który postanowił na pewien czas zostać szeregowym pracownikiem. Doskonała charakteryzacja uniemożliwiała jego identyfikację i pozwalała na uważną obserwację swoich pracowników… Prezesi wielkich korporacji często po raz pierwszy w życiu będą mogli usłyszeć wprost, co pracownicy sądzą na temat swojej pracy i kadry zarządzającej. Mieszkanie w zakładowych hotelach, wspólne posiłki z podwładnymi i praca na najniższych stanowiskach pozwoli im dowiedzieć się, jaka naprawdę jest firma, którą kierują.

Decyzja o opuszczeniu rodziny i rezygnacja z komfortowego życia nigdy nie jest łatwa. Wśród prezesów dużych polskich przedsiębiorstw znaleźli się jednak tacy, którzy dla dobra własnej firmy zdecydowali się na taki krok. Poznają ją z zupełniej innej perspektywy niż prezesowski gabinet. Robią to tylko w jednym celu – chcą zmian, które pozytywnie wpłyną na komfort pracy i życia szeregowych pracowników.

Reżyserami tego 10-odcinkowego cyklu są Małgorzata Cyganek i Jan Kępiński.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *