„Policjantki i policjanci” z udaną inauguracją 3. sezonu

Serial „Policjantki i policjanci” w poniedziałek 31 sierpnia 2015 roku wrócił na antenę Czwórki z dobrym wynikiem – pierwszy odcinek zgromadził blisko milion widzów. Premiery pokazywane będą tak jak dotychczas – od poniedziałku do czwartku o godzinie 19:00 w TV4. Nowa, trzecia już seria będzie liczyła 52 odcinki.

Wraz z nowym sezonem powrócili ulubieni przez widzów bohaterowie, pojawią się też nowi aktorzy: Marta Leleniewska i Igor Korus. Policjanci będą brali udział m.in. w akcji poszukiwawczej porwanego dziecka, namierzenia snajpera strzelającego do ludzi czy tematu bardzo na czasie – ochrony uchodźców przekraczających nielegalnie granicę.

W prywatnym życiu bohaterów także szykuje się wiele zmian. Samotnie wychowujący syna Krzysztof, odzyskuje go wreszcie po długiej walce. W opiece nad chłopcem pomaga mu sierżant Emilia Drawska, którą łączą z Zapałą coraz lepsze relacje.

Życie prywatne zaczyna też układać sobie Ola, która w końcu sama zaczyna decydować o swoim losie. Co więcej, wygląda na to, że uda jej się zbudować związek „na dłużej” za sprawą pewnego kolegi z pracy, wpatrzonego w nią od jakiegoś czasu.

Białacha dopada kryzys wieku średniego. Czując się samotnym facetem po przejściach ucieka w pracę i sport. Postanawia też podjąć ostatnią próbę, aby zawalczyć o swoje małżeństwo.

Monika nadal jest nękana przez biologicznego ojca Franka. Mąż Kownackiej próbuje chronić swoją rodzinę. Pobity Kosik w śpiączce ląduje w areszcie a Artur trafia do więzienia.

Na Komedzie pojawią się też nowi policjanci – jeden z nich okaże się wyjątkowo groźny dla zgranego zespołu komendy miejskiej. Konflikty zaczną się prawie od początku jego przyjścia. Jak daleko jest w stanie się posunąć? Kto za nim stoi? Na te pytania policjanci muszą znaleźć odpowiedź dość szybko…

Patrole jak zwykle wyjadą na ulice miasta by ryzykując własne życie łapać przestępców i pomagać zwykłym ludziom. W tym sezonie będą brali udział m.in. w akcji poszukiwawczej porwanego dziecka, zajmą się sprawą brutalnych pobić na jednym z osiedli, dostaną wezwanie do snajpera strzelającego do ludzi w parku, będą świadkami prześladowań na tle rasowym, poszukają skradzionego miecza samurajskiego, ocalą przemycanych przez granicę uchodźców, pomogą staruszce wyrzuconej z domu przez rodzinę, odkryją prawdę o ukrytej agencji towarzyskiej i nielegalnej wytwórni papierosów.

Emisja premierowych 52 odcinków od 31 sierpnia, od poniedziałku do czwartku o godzinie 19:00 w Czwórce.

Źródło: Telewizja POLSAT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *