Najnowsze przygody Kici Rożek już niebawem na antenie Cartoon Network

Tryskająca optymizmem Kicia Rożek zawsze dba o to, by w jej królestwie nieustannie panowała radosna atmosfera. Nie jest to jednak proste, gdy na horyzoncie czekają kolejne trudności. Z jakimi problemami i wyzwaniami będzie musiała się zmierzyć w trzecim sezonie?

Sprawdź godziny emisji audycji „Kicia Rożek” w PROGRAMIE TV

Uwielbiana przez najmłodszych Kicia Rożek dba o dobre samopoczucie mieszkańców swojego królestwa. Wraz z swoimi przyjaciółmi: Piesio Rożkiem, Doktor Lisiczką, Orłodylem i Richardem troszczy się o to, by nawet na największe trudności znalazła się recepta.

W najnowszych odcinkach dowiemy się między innymi, co zrobi Kicia Rożek, by zachęcić ludzi do odwiedzenia królestwa i poznawania jego turystycznych atrakcji. Księżniczka będzie próbowała również rozwiązać problem swojego młodszego brata – Księcia Piesia Rożka, który ma problemy ze snem. Zobaczymy również, że w wyniku nieudanego eksperymentu bohaterowie przypadkowo trafią do bardzo tajemniczego i ekscytującego miejsca. Uwięzieni w umyśle Doktor Lisiczki będą musieli znaleźć sposób, by się z niego wydostać – a to wcale nie będzie proste zadanie!

Sprawdź ofertę kanału Cartoon Network w PROGRAMIE TV

Premiera trzeciego sezonu przygód Kici Rożek już 17 lutego. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 14:45 na Cartoon Network.

Źródło: Turner

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *