„Nawałka biało-czerwonych” w Rock Radiu

Na czas Euro 2016 Rock Radio przygotowało dla słuchaczy piłkarskie atrakcje – m.in. akcję „Nawałka biało-czerwonych”, w której będzie można wziąć udział w Krakowie, Poznaniu i Warszawie.

Od 10 czerwca 2016 roku na antenie Rock Radia będzie można usłyszeć o trwających we Francji mistrzostwach piłkarskich. Codziennie w programie „Ranne kakao” Piotr Kędzierski i jego pies Pępek będą typować wynik zbliżającego się meczu, znani i lubiani wskażą swoich faworytów w tych rozgrywkach, a popularni komentatorzy sportowi rozszyfrują skomplikowany język boiska.

10 czerwca br. rozpocznie się też akcja „Nawałka biało-czerwonych z Rock Radiem!”. W 3 miastach Marek Starybrat, gospodarz audycji „Chyba twój stary” spotka się ze słuchaczami, którzy noszą sławne, piłkarskie nazwisko, jak np. Lewandowski, Krychowiak, Grosicki czy Boruc. Już teraz zespół stacji zaprasza wszystkie takie osoby do zgłaszania się do programu – szczegóły można znaleźć na stronie www.rockradio.pl.

Piłkarskie wydania programu „Chyba twój stary” będą nadawane od godziny 14:00 do 18:00 – 10 czerwca br. z Krakowa (Plac Jana Nowaka-Jeziorańskiego pod Galerią Krakowską), 16 czerwca z Poznania (Plac Wolności) oraz 21 czerwca z Warszawy – z piętrowego autobusu jeżdżącego po centrum stolicy.

Pojawienie się specjalnych programów w ramówce Rock Radia wspiera promocja na antenie stacji, na www.rockradio.pl oraz na profilu stacji na Facebooku.

Rock Radio będzie też informować o przebiegu Euro 2016 w specjalnych serwisach sportowych nadawanych od poniedziałku do piątku o godzinie 7:00, 9:00, 15:58, 16:58, 17:58, 18:58, 19:58 i 20:58.

Źródło: Agora

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *