Serial „Objazd” na kanale TNT

Na antenie TNT zagości serial, który ukaże nowe spojrzenie na rodzinne wycieczki. Samochodowa wyprawa pewnej rodziny z Nowego Jorku kończy się serią szalonych i zaskakujących zdarzeń. Premiera pierwszego sezonu „Objazdu” („The Detour”) przepełnionego humorem sytuacyjnym, 17 czerwca 2016 roku w TNT.

Sprawdź szczegóły w PROGRAMIE TV

Nate (Jason Jones), Robin (Natalie Zea) oraz ich dzieci, Jared (Liam Carroll) i Delilah (Ashley Gerasimovich) fundują sobie samochodową wycieczkę na Florydę. Mająca trwać kilka dni podróż niespodziewanie się przedłuża. W skutek serii niefortunnych zdarzeń, takich jak kłopoty z samochodem, przykre dolegliwości zdrowotne czy konfrontacje z lokalnymi stróżami prawa. Okazuje się również, że Nate ucieka przed konsekwencjami popełnionego przez siebie przestępstwa.

„Objazd” to dziesięcioodcinkowy serial autorstwa małżeństwa komików – Samanthy Bee („Siostry”) i Jasona Jonesa („Pitch Perfect”). Jeszcze przed premierą pierwszego odcinka podjęto decyzję o rozpoczęciu przygotowań do produkcji drugiego sezonu serii.

Premiera dwóch pierwszych odcinków „Objazdu” w piątek, 17 czerwca o godzinie 20:05. Emisja w każdy piątek o godzinie 20:05 w TNT. Powtórka serialu we wtorki o godzinie 23:00.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *