Nickelodeon z rekordowymi wynikami w maju

W maju 2015 roku stacja Nickelodeon Polska zanotowała najlepszy wynik w swojej dotychczasowej historii, osiągając 7,5% SHR i 1,1% RT w grupie 4-12 lat. To 25% wzrost wobec wyników stacji z maja 2014 roku.

To był najlepszy miesiąc w historii badań telemetrycznych Nickelodeon Polska, czyli od marca 2009 roku. Tak dobre wyniki stacja zanotowała dzięki mocnym pozycjom ramówkowym. Popularnością cieszą się wśród młodych widzów takie pozycje jak „Chica Vampiro”, „Sam i Cat”, „Grzmotomocni”, „Max & Shred” oraz „Nicky, Ricky, Dicky & Dawn”.

Majowe wyniki oglądalności Nickelodeon Polska były ukoronowaniem dobrych rezultatów stacji od początku roku. W pierwszych czterech miesięcy stacja osiągała najlepsze średnie wyniki oglądalności wśród kanałów dziecięcych. Przeciętny udział Nickelodeon w grupie widzów od 4 do 12 lat wyniósł 6,8%, a dla dzieci w wieku szkolnym (7-12 lat) 8,3%. Dzięki ramówce dla dzieci w każdym wieku, kanał miał także wysoki wskaźnik AMR%: 1,2% w grupie wiekowej 4-12 oraz 1,4% – w grupie 7-12.

Źródło: VIMN Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *