TVP nawiązuje współpracę z Instytutem Studiów Wschodnich

2 czerwca 2015 roku w siedzibie TVP zawarto porozumienia dotyczące współpracy Telewizji Polskiej z organizatorami Forum Ekonomicznego w Krynicy oraz PZU Festiwalu Biegowego. Dokument został podpisany przez Juliusza Brauna, prezesa Zarządu TVP S.A. i Zygmunta Berdychowskiego, przewodniczącego Rady Programowej Forum Ekonomicznego w Krynicy.

Porozumienia dotyczą współpracy pomiędzy TVP S.A. a Fundacją Instytutu Studiów Wschodnich, która jest organizatorem Forum Ekonomicznego w Krynicy. Ponadto potwierdzono współpracę z Fundacją Festiwal Biegów organizującą PZU Festiwal Biegowy w czasie Forum Ekonomicznego w Krynicy. W spotkaniu wzięli udział Wojciech Wróblewski, dyrektor Zarządzający ds. Korporacyjnych w Grupie PZU oraz Dariusz Reśko, burmistrz Krynicy.

Już po raz 25. Forum Ekonomiczne w Krynicy stworzy okazję do spotkania najważniejszych postaci świata polityki i biznesu z Europy Środkowo-Wschodniej. Motto tegorocznego Forum „Jak zbudować silną Europę? Strategie dla przyszłości’, nawiązuje do ekonomicznych, społecznych i politycznych problemów, przed którymi stoi Europa w obliczu globalnych wyzwań. W Programie tegorocznego spotkania, które odbędzie się w dniach 8-10 września, przewidziano ponad 180 wydarzeń – debat, sesji plenarnych, bloków tematycznych, wykładów i prezentacji raportów – w 12 ścieżkach tematycznych takich jak m.in. makroekonomia, energetyka, biznes i zarządzanie, nowa gospodarka, ochrona zdrowia, innowacje.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *