Niedziela w dobrym towarzystkie we wrześniu na CBS Europa

Niedzielny wieczór to czas, który warto spędzić jedynie w doborowym towarzystwie – a trudno o lepszą kompanię, niż tą złożoną z gwiazd kina! W ramach nowego cyklu, w każdą wrześniową niedzielę o godzinie 21:00, CBS Europa zaprasza na premiery filmów w najlepszej obsadzie: „Słodkie zmartwienia” (z Alicią Silverstone i Paulem Ruddem), obsypany nagrodami „Napoleon Wybuchowiec” (z Jonem Hederem), „Zmowa pierwszych żon” (z Goldie Hawn i Diane Keaton) oraz komediodramat „Raj” (z Holly Hunter).

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału CBS Europa

„Słodkie zmartwienia”
Cher Horowitz (Alicia Silverstone) to piętnastoletnia licealistka – córka zamożnego prawnika, która mieszka w pięknym w domu w Beverly Hills. Dziewczyna jest ikoną stylu, a jej czas wypełniają zakupy, szkolne intrygi i wałęsanie się z najlepszą przyjaciółką Dionne (Stacey Dash). Niestety idealne życie Cher może się zmienić, jeśli ojciec dowie się, że semestralna ocena z przygotowania dyskusji obniży jej średnią. Dlatego Cher i Dionne postanawiają uszczęśliwić surowego pana Halla (Wallace Shawn), swatając go z samotną nauczycielką, panną Geist (Twink Caplan). Sukces Cher jest spektakularny, ocena podwyższona, a bohaterka rozsmakowana w czynieniu dobrych uczynków. Kiedy w szkole zjawia się nowa uczennica, przyjaciółki pragną przeobrazić Tai (Brittany Murphy) na swoje podobieństwo. Zadanie nie będzie łatwe, za to bardzo emocjonujące…
Emisja: niedziela, 3 września, godzina 21:00

„Napoleon Wybuchowiec”
Napoleon Dynamite (Jon Heder) to szesnastolatek, którego niebanalne stroje, oryginalna fryzura, taneczne ruchy i zainteresowania rodem z komiksu są… ulubionym tematem szkolnych żartów. Chłopak mieszka z babcią oraz bezrobotnym bratem, ale prawdziwe wsparcie daje mu dwójka najlepszych przyjaciół: nieśmiała Deb (Tina Majorino) i Meksykanin Pedro (Efren Ramirez). I właśnie tego ostatniego Napoleon widzi na stanowisku przewodniczącego klasy. Zaczynają się wybory, w których Pedro i jego przyjaciele stają do walki z popularną Summer (Haylie Duff).
Emisja: niedziela, 10 września, godzina 21:00

„Zmowa pierwszych żon”
Na pogrzebie Cynthii (Stockard Channing), która popełniła samobójstwo dzień po ślubie swojego byłego męża, spotykają się jej przyjaciółki z college’u. Drogi kobiet rozeszły się, każda poukładała sobie życie. Teraz stoją na rozdrożu, gdy okazuje się, że ich mężowie zostawili je dla młodszych kobiet. Annie (Diane Keaton) czuje się głęboko zraniona zdradą Aarona (Stephen Collins) z jej terapeutką. Brenda (Bette Midler) nie może znieść trzpiotowatej kochanki Mortona (Dan Hedaya), a starzejąca się aktorka Elise (Goldie Hawn) z przerażeniem odkrywa, że ma zagrać matkę nowej towarzyszki Billa (Victor Garber). Ponownie zjednoczone kobiety postanawiają założyć Klub Pierwszych Żon i zemścić się na niewiernych małżonkach.
Emisja: niedziela, 17 września, godzina 21:00

„Raj”
Lamb Mannerhelm (Julianne Hough) mieszka w niewielkim miasteczku z konserwatywnymi rodzicami. Dziewczyna wyznaje zasady, które jej wpojono, i podobnie jak najbliżsi głęboko wierzy w Boga. Pewnego dnia świat Lamb zmienia się – ocalała z wypadku lotniczego zostaje mocno poparzona. Rodzice wierzą w cud, ale Lamb zaczyna się buntować. Po ogłoszeniu na niedzielnym nabożeństwie, że w następnych wyborach zamierza głosować na Demokratów, Lamb za pieniądze z odszkodowania leci do Las Vegas, by wreszcie poznać grzeszny świat. Jej przewodnikami zostają barman William (Russell Brand) i piosenkarka Loray (Octavia Spencer).
Emisja: niedziela, 24 września, godzina 21:00

Źródło: CBS Europa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *