„Niezła szkoła” na kanale Nat Geo People

fot. Firecracker Films LTD/Matt Squire

Przez ostatnie dwa miesiące korytarze i szkolne ławki świeciły pustkami. 1 września na kanale Nat Geo People zasiądą w nich… dorośli. Zobaczcie, jak odnajdą się w roli uczniów. Czy będą w stanie dostosować się do zasad panujących we współczesnej szkole? Jak wiele zmieniło się przez ostatnie kilkanaście lat? Ten niezwykły eksperyment nie tylko uświadomi, z czym na co dzień w szkole zmagają się dzieci, ale dostarczy też sporej dawki humoru.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Nat Geo People

W tym eksperymencie szkołę opanują dorośli. I wcale nie chodzi o nauczycieli, ale o rodziców, którzy będą towarzyszyć swoim pociechom w codziennych lekcjach i doświadczać zmian, jakie przez ostatnie lata przeszło szkolnictwo. Znowu będą musieli ubrać się w szkolne mundurki, nosić plecak, pisać sprawdziany i dostosować się do panujących reguł. Dzięki temu na własnej skórze doświadczą tego, z czym na co dzień muszą zmagać się ich dzieci. Ten eksperyment będzie też bardzo cennym doświadczeniem, które poprawi ich relacje z pociechami.
Dorośli będą musieli na nowo nauczyć się nawiązywania relacji z kolegami z klasy. Czy będą patrzeć na status materialny i pochodzenie swoich kolegów? Rodzice będą musieli na nowo odkryć w sobie też talent plastyczny i muzyczny. Czy po tylu latach przerwy będą umieli posługiwać się farbami i pędzlami? Jak uda się im organizacja wystawy własnych prac? Czy będą w stanie wystąpić w przedstawieniu przed całą szkołą? Czeka ich także zupełnie inna lekcja informatyki niż te, w jakich sami mieli okazję uczestniczyć w dzieciństwie. Czy będą w stanie nauczyć się kodowania i stworzyć stronę internetową?

Zobaczcie tę podróż w czasie, która u niejednego rodzica wywoła dreszcze. Ale możecie być pewni – nie zabraknie też naprawdę zabawnych sytuacji.

„Niezła szkoła” – premiera w sobotę 1 września od godz. 21:00 na kanale Nat Geo People.

Źródło: FOX Networks Group

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *