Premiera kreskówki „Jabłko i Szczypior” w Cartoon Network


Nowa produkcja Cartoon Network – „Jabłko i Szczypior” pojawi się na kanale już 3 września o godz. 16:40! Widzowie poznają zabawne losy najlepszych kumpli, którzy zdecydowali się opuścić prowincję i odważnie stawiają czoła wyzwaniom życia w wielkim mieście.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Cartoon Network

Nowa amerykańska produkcja „Jabłko i Szczypior”, stworzona przez George’a Gendiego dla Cartoon Network, już we wrześniu pojawi się na antenie stacji. To opowieść o losach najlepszych kumpli, którzy opuścili rodzinne strony, by zdobywać nowe doświadczenia. Ich zmagania związane z aklimatyzacją w nieznanym miejscu dają zabawny obraz współczesnego życia w wielkim mieście.

Dwaj współlokatorzy czują się nieco zagubieni będąc z dala od domu, jednak niepohamowany entuzjazm Jabłka oraz wyjątkowa wyobraźnia Szczypiora sprawiają, że przyjaciele odważnie poszukują własnych ścieżek i podejmują wyzwanie życia w metropolii. Towarzyszą im liczni, nie mniej oryginalni, mieszkańcy świata produktów spożywczych, między innymi Hot Dog, Cytrynka i Naleśniczka. Fantazyjni bohaterowie emanują pozytywną energią i dobrocią, a serialowa, radosna muzyka, stanowi idealne tło dla ich uroczych przygód.

Premiera nowego serialu „Jabłko i Szczypior” już 3 września na antenie Cartoon Network. Emisja codziennie o godz. 16:40.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *