Nowe odcinki „Królewskiej Straży” na antenie Boomeranga

Misje ratunkowe to specjalność agentów „Królewskiej Straży”! Nie straszne im nagłe potyczki – potrafią rozwiązać wszystkie napotkane zagadki i pokonać różne pogodowe przeciwności. Luka, Dalilah, Zębatka, Jabari, Norvyn i TJ zrobią wszystko, aby wypełnić powierzone im misje. Superbohaterska grupa powraca na antenę Boomeranga w premierowych odcinkach już 16 listopada!

Sprawdź godziny emisji audycji „Królewska Straż” w PROGRAMIE TV

Luka i jego przyjaciele zostali powołani z Pięciu Królestw – każdy z nich zrobi co w jego mocy, aby obronić własną krainę! Jednak łącząc wspólne siły, walczą razem, stając się niepokonanymi obrońcami całej Ziemi! Podczas żadnej misji nie są pozostawieni sami sobie – pomaga im ogromny robot Alfa-Bot, którym dostaną się wszędzie, gdzie tego potrzebują. Gigantyczną maszyną ważącą aż 50 ton, kieruje roztropna koala Zębatka. Dla tej bohaterki sterowanie Alfa-Botem to pestka! Aby wkroczyć do akcji, drużynie potrzeba jeszcze tylko jednej rzeczy: motywującego okrzyku „Królewska Straż, już czas!”.

W premierowych odcinkach serialu przywódca ekipy Luka, postanowi nauczyć się odpoczywać. W tym celu uda się do niezawodnego Króla Kota, jednak w międzyczasie rozpęta się straszna burza piaskowa. Czy zrelaksowany waleczny wilk będzie w stanie przewodzić Królewskiej Straży? W nowych odcinkach drużyna będzie towarzyszyć Dalilah podczas Zawodów IronApe w Królestwie Dżungli. Niestety w tym samym czasie Envie Fernandez zamierza wykraść Bananową Koronę, a bohaterowie postarają się jej w tym przeszkodzić. Innym razem nowy wynalazek Profesora Gambita nie zadziała dokładnie według zamierzeń – istnieje ryzyko, że może narobić szkód. Królewska Straż będzie musiała uratować siebie i innych przed niesfornym robotem Łazikiem!

Sprawdź ofertę kanału Boomerang w PROGRAMIE TV

Premiera nowych odcinków „Królewskiej Straży” w poniedziałek 16 listopada o 18:00. Emisja codziennie o 18:00 na antenie Boomeranga.

Źródło: WarnerMedia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *