Nowe odcinki „Magicznych magiimieczy” w Cartoon Network

Dzielne rodzeństwo wojowników do wynajęcia powraca, by kontynuować swoją podróż i zbierać kolejne magiimiecze do kolekcji. Bohaterów czeka też m.in. niebezpieczna wyprawa w poszukiwaniu tajemniczej księgi. Premiera nowych odcinków pierwszego sezonu serialu „Magiczne magiimiecze” w poniedziałek 10 lipca o godzinie 19:15 w Cartoon Network.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Cartoon Network

Prohyas i Vambre dzięki swojej kolekcji magicznych magiimieczy mogą wygrywać nawet najtrudniejsze pojedynki. Miecze, które zbierają, są wyjątkowe – posiadają zabawne nazwy i niezwykłe właściwości – potrafią m.in. pluć pestkami i rzucać pomidorami. Im większą kolekcję zgromadzą, tym łatwiej będzie im pokonywać kolejnych wrogów, jakich spotkają na swojej drodze.

W nowych odcinkach pierwszego sezonu serialu bohaterowie nie tylko szukają nowych mieczy, czeka ich także kolejna niebezpieczna misja – tym razem wyruszą w podróż, by odnaleźć magiczną, tajemniczą i bardzo niebezpieczną księgę. Prohyas i Vambre spróbują też pomóc księżniczce Zagne, której skradziono magiimiecz. Czy uda się go odzyskać? Odpowiedź na to pytanie widzowie poznają w lipcu.

Premiera nowych odcinków pierwszego sezonu serialu „Magiczne magiimiecze” 10 lipca na antenie Cartoon Network. Emisja codziennie, od poniedziałku do piątku o godzinie 19:15.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *