Nowe odcinki „Miedzy nami, misiami” w Cartoon Network

Grizz, Panda i Lodomir odkrywają kolejne uroki życia w świecie ludzi. Tym razem misie będą chciały pomóc Chloe w przygotowaniach do egzaminu oraz spróbują znaleźć przyjaciół za pomocą aplikacji mobilnej. Premiera nowych odcinków drugiego sezonu serialu „Między nami, misiami” w poniedziałek 15 maja na antenie Cartoon Network.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym Cartoon Network

Trzy urocze misie z zachwytem odkrywają świat ludzi i próbują się w nim odnaleźć. Każdego dnia uczą się mnóstwa rzeczy i chętnie eksperymentują z nowinkami technologicznymi. Zafascynowany aplikacją mobilną Panda postanowi za jej pomocą poszukać sobie nowych przyjaciół tak, jak robią to ludzie. Niestety, szybko okaże się, że znaleziony kolega jest bardzo natarczywy i trudno się go pozbyć.

Ponadto, w nowych odcinkach drugiego sezonu misie będą pomagać swojej przyjaciółce Chloe w przygotowaniach do egzaminu i odkryją wtedy dobre strony tej wspólnej pracy. Zafascynowany Grizz postanowi od tej pory wspierać we wszystkim Pandę i Lodomira. Gdy okaże się, że akurat nie potrzebują oni żadnej pomocy, miś zdecyduje się wyjść na ulicę i oferować swoje wsparcie każdemu, kogo spotka na swojej drodze.

Nowe odcinki serialu „Między nami, misiami” będzie można oglądać od 15 maja na antenie Cartoon Network. Emisja codziennie, od poniedziałku do piątku o godzinie 15:35.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *