Nowe odcinki „Pierwszej miłości” od września w Polsacie (zdjęcia)

Marysia zostanie porwana, Patrycja zaangażuje się w modeling, ale brak doświadczenia przyniesie jej same kłopoty i nagie zdjęcia nastoletniej modelki wpadną w niepowołane ręce. Śmiałek podejmie szokującą decyzję, a Kinga nadal ma prześladowcę – w kolejnym sezonie „Pierwszej miłości” pojawią się nowi bohaterowie i zaskakujące zwroty akcji.

Pod wpływem opowieści „Harcerza”, który jako ostatni widział za granicą Pawła, Marysia decyduje się wyjechać i szukać go, choćby na końcu świata. W podróży towarzyszy jej Łukasz. Sytuacja staje się dramatyczna, kiedy pewnego dnia „Harcerz” łączy się z Markiem i Aleksem, aby przekazać im wstrząsające wieści – Marysia została porwana w Kolumbii.

Czy wplątała się w jakąś aferę? Ona? To przecież zupełnie nieprawdopodobne. Co się tam właściwie wydarzyło? Czy ktoś ją uratuje z poważnych kłopotów?

polsatpmjesien141
Zdjęcie: Bogdan Bogielczyk

Alicja i Karol stają się parą. Nic dziwnego – pielęgniarka Wekslera to atrakcyjna kobieta, której trudno się oprzeć. Nie potrafił tego też Karol. Niestety, jego decyzja nie spotkała się ze zrozumieniem. Czy to, co ich łączy to prawdziwa miłość? Czy Sabina, córka Karola, zaprzyjaźni się, lub choć zaakceptuje macochę, która jest jej rówieśniczką?

Patrycja uczestniczy w pierwszej sesji fotograficznej kolekcji salonu mody Sabiny Weksler. Jest niemiło zaskoczona tempem i rodzajem pracy podczas zdjęć. Nadmierne zaangażowanie w sesję, przynosi jej też kłopoty w szkole. Mimo to, Patrycja decyduje się kontynuować swoją przygodę z modelingiem. Niestety, jej marzenia o międzynarodowej karierze zderzają się z brutalną rzeczywistością. Sesja zdjęciowa w mieszkaniu Mirona wysuwa się spod kontroli. Patrycja zostanie poproszona o pozowanie nago. Kompletnie się załamuje, kiedy dociera do niej, że podpisała umowę, w której się na to zgodziła. Jej trudną sytuację pogłębiają kłopoty w szkole. Jeśli nie uda jej się przebrnąć przez egzamin komisyjny, będzie zmuszona powtarzać rok.

polsatpmjesien142
Zdjęcie: Bogdan Bogielczyk

Samanta ma swój plan względem Śmiałka. Coraz odważniej roztacza przed nim swoje wdzięki i stara się z całych sił być coraz bliżej niego. Jest też gotowa zaprosić do Wadlewa swoich rodziców. W ich obecności informuje, że chce na zawsze zostać u boku Mariana. Próżność Śmiałka jest zaspokojona, a on sam jest miło połechtany – trafiła mu się taka świetna dziewczyna. Śliczna, mądra, młoda, po prostu wyjątkowa, tylko czy nie jest zbyt młoda?

Filip uczy Grzegorza i Mateusza gry w golfa. Sam nabiera ochoty na rozgrywkę z nim. Pomiędzy Filipem i jego drużyną, a Szklarskim dochodzi do pierwszego pojedynku na polu golfowym. Kiedy okaże się, że wynik nie satysfakcjonuje żadnej ze stron, Filip ustawia kolejną rozgrywkę ze Szklarskim. Przegrana go nie interesuje. On musi wygrać, bo od tego zależą jego interesy. Tym razem jest inaczej. Filip chce udowodnić Beacie, że jest w stanie uratować słonie przed polowaniem Szklarskiego w RPA, tak jak jej obiecał, a przy okazji wyrolować go na kasę.

polsatpmjesien143
Zdjęcie: Bogdan Bogielczyk

Kinga jest przerażona, kiedy okazuje się, że remont w jej mieszkaniu będzie wykonywany przez elektryka Jarka. „Tego” Jarka. Czy to przypadek, czy zaplanowana akcja? Kinga nigdy w życiu nie pomyślałaby, że mogłaby paść ofiarą stalkera, a tak zaczyna to wyglądać w jej oczach.

Jowita jest w ciąży. Zszokowana dziewczyna chce się jak najszybciej pozbyć kłopotu. Przejęty Radek nie pozwala jej na żadne drastyczne kroki. Wręcz przeciwnie – proponuje jej pomoc i deklaruje swoją gotowość, żeby razem z nią wychować dziecko. Jaką decyzję podejmie Jowita? Czy urodzi i odda dziecko do domu dziecka, czy stworzy mu razem z Radkiem rodzinę?

Swoją tajemnicę mają też Kaśka i Asia. Nikt nawet nie podejrzewa, w jaki sposób dorabiają sobie na boku. Kaśka zaś przeżyje mały szok, kiedy okaże się, że niespodziewanie odziedziczył niezwykły spadek.

W Wadlewie pojawią się nowe postaci: Norbert (Łukasz Konopka) i Sylwia (Anna Guzik). Oboje przyjeżdżają w związku z kontraktem na budowę drogi. Norbert pracuje w firmie Sylwii. To typ playboya, pedanta, który ubiera się tylko w markowe ciuchy. Wkrótce okaże się też, czyim jest mężem – w separacji. Sylwia to zupełnie nieźle ustawiona, dzięki rozwodowi, właścicielka firmy geodezyjnej. Bywa skupioną na sobie egoistką, której zdarza się iść po trupach do celu.

polsatpmjesien144
Zdjęcie: Bogdan Bogielczyk

Emisja nowego sezonu „Pierwszej miłości” planowana jest od września w Telewizji POLSAT.

Źródło: ATM Grupa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *