Nowe odcinki „Superciap” w Cartoon Network

Ziemia jest w niebezpieczeństwie – zagraża jej kolejny niebezpieczny wirus. Superciapy muszą ponownie stanąć w obronie naszej planety. Premiera nowych odcinków pierwszego sezonu animowanego serialu „Superciapy” w sobotę, 13 sierpnia 2016 roku, w Cartoon Network.

Sprawdź szczegóły w PROGRAMIE TV

Kevin, Tyler, Łebska i Raluch to nieporadni i zakręceni siódmoklasiści, którzy tworzą grupę Superciapy. Choć są wyjątkowo niezdarni, próbują godzić trudy dorastania z obowiązkami szkolnymi i misją ratowania świata przed zagrożeniami z kosmosu.

W nowych odcinkach Superciapy znów muszą uratować Ziemię. Naszej planecie zagraża kolejny niebezpieczny wirus, który zniszczy wszystko, co napotka na swojej drodze. Superciapy podejmują wyzwanie i wykorzystają swoje supermoce, by spróbować go zniszczyć. Tym razem będzie jednak trudniej niż zwykle, ponieważ poza walką z kosmicznym złem muszą także poradzić sobie z nieporozumieniami wewnątrz swojej ekipy. Pojawi się nawet widmo jej rozpadu. Wszystko za sprawą Ralucha, który poczuje się wykorzystywany przez przyjaciół i postanowi, że nie będzie im dłużej pomagał. Czy dojdzie do rozpadu Superciap i tym samym do zagłady Ziemi? Odpowiedź na to pytanie w połowie sierpnia na antenie Cartoon Network.

Premiera nowych odcinków serialu „Superciapy” w sobotę, 13 sierpnia. Emisja w soboty i niedziele o godzinie 17:15 na antenie Cartoon Network.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *