Nowe randkowe reality show „The Bi Life” na kanale E!

4 stycznia o 22:00 kanał E! zaprosi widzów na pierwsze w swoim rodzaju dziesięcioodcinkowe randkowe reality show, The Bi Life, w którym uczestnikami są osoby biseksualne, panseksualne lub płynne genderowo oraz takie, które nie określają swoich preferencji.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału E!

Program prowadzony przez drag queen i zwycięzcę Celebrity Big Brother UK 2018, Shane’a Jeneka (znanego również jako Courtney Act), przeniesie uczestników do tętniącej życiem Barcelony, w której pod czujnym okiem kamer będą razem mieszkać, imprezować i wspierać się nawzajem na wyboistej drodze, jaką jest poszukiwanie miłości wśród społeczności LGBT. Przyjrzymy się również, jak niektórzy z nich będą dopiero odkrywać swoją prawdziwą tożsamość.

Shane Jenek o programie: „Jakby w tym roku było mało upałów, postanowiliśmy jeszcze raz podnieść temperaturę za sprawą nowego reality show The Bi Life na kanale E!. To najwyższa pora, by młodzi czujący pociąg do więcej niż jednej płci, mogli identyfikować się z uczestnikami programu randkowego. W obecnych czasach wiemy, że seksualność może być płynna, więc wzajemne dzielenie się doświadczeniami i historiami, wspólny śmiech lub miłość młodych osób bi są bardzo ważne. Przygotujcie się na prawdziwe historie biseksualnych singli, którzy, choć często pomijani, są największą częścią społeczności LGBTQ+”.

The Bi Life wyprodukowany został przez firmę Monkey, która odpowiada za Made in Chelsea i The Real Housewives of Cheshire. Producentką serialu jest Sarah Church, a producentami wykonawczymi Ros Coward i David Granger.

Premiera nowego serial The Bi Life już 4 stycznia o 22:00 na kanale E! Entertainment Television.

Źródło: NBCUniversal International Networks

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *