Nowości we wrześniowej ramówce TV Puls

TV Puls zaoferuje we wrześniu nowe filmy i seriale dla całej rodziny, nieemitowane odcinki „Pingwinów z Madagaskaru” oraz nowy sezon programu „Kręcimy z gwiazdami”.

We wrześniu TV Puls nabiera rozpędu. W Popołudniowym Paśmie Rozrywkowym stacji pojawią się aż trzy nowe seriale. Będą to znakomity amerykański serial komediowy „Mike i Molly”, w którym jedną z głównych ról gra Melissa McCarthy (znana m.in. z emitowanej obecnie w kinach komedii „Gorący towar” oraz filmu „Druhny”) nagrodzona za rolę Molly statuetką Emmy, „Kasia i Tomek” -€“ najlepszy polski sitcom ze świetnymi rolami Joanny Brodzik i Pawła Wilczaka oraz serial „Zaginiony świat” o grupie podróżników, którzy na tajemniczej wyspie walczą z barbarzyńcami i dinozaurami. W przyszłym miesiącu popołudniami stacja wyemituje też znany wszystkim „13 Posterunek”. Codziennie o 19:00 w TV Puls pojawią się uwielbiane „Pingwiny z Madagaskaru” emitowane w ramach pasma Junior TV. We wrześniu niespodzianka: stacja pokaże nieemitowane dotychczas odcinki trzeciego sezonu tej animacji.

TV Puls to również filmy zawsze o 20:00. We wrześniu m.in. „Kariera Nikosia Dyzmy” z plejadą polskich aktorów, „Equilibrium” z Christianem Bale’m, polskie „Demony Wojny wg Goi”, w którym występują m.in. Bogusław Linda, Olaf Lubaszenko, Zbigniew Zamachowski, Artur Żmijewski i Bartłomiej Topa, film przygodowy „Pierścień Nibelungów” z Julianem Sandsem i Maxem von Sydow, świetna komedia ze studia Disney’a „Wycieczka na studia” z Martinem Lawrencem w roli głównej, „Farciarz Gilmore” z Adamem Sandlerem czy „Air Force One” z Harrisonem Fordem, Garym Oldmanem i Glenn Close, „Dzień świra” z rewelacyjnymi Markiem Kondratem i Michałem Koterskim, „Con Air: Lot skazańców”, w którym zobaczymy m.in. Nicolasa Cage’a i Johna Malkovicha oraz „Oczy węża”. A późnym wieczorem m.in. „Planet Terror” Roberta Rodrigueza.

W Weekendowym Kinie skierowanym do całej rodziny we wrześniu m.in. filmy z cyklu „Najpiękniejsze baśnie braci Grimm”, „Barbie” oraz kultowy polski serial „Czterej pancerni i pies”.

Ponadto we wrześniowej ramówce TV Puls przygotowała też gratkę dla fanów polskiego showbiznesu. Już w piątek, 6 września, będzie miał premierę pierwszy odcinek nowego, trzeciego sezonu programu „Kręcimy z gwiazdami”. Bohaterem tego odcinka będzie kabaret Paranienormalni. W dalszej części miesiąca Ewelina Kopic przedstawi od kuchni zespoły Big Cyc i Elektryczne Gitary, a także kabaret Formacja Chatelet.

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *