„Nasz nowy dom” z historycznie rekordową oglądalnością

Najwyższą oglądalność w historii – średnio 2 miliony 651 tys. widzów – miał niedzielny odcinek „Naszego nowego domu”. Program, w którym spełniane są marzenia ludzi o własnym nowym domu, cieszy się coraz większą popularnością. Tylko ostatnie trzy odcinki programu przyciągnęły przed telewizory średnio 2 mln 489 tys. widzów Telewizji POLSAT.

Niedzielny rekordowy pod względem audytorium, odcinek „Naszego nowego domu”, był także najlepszym w historii w udziałach w grupie wszystkich badanych (4+) osiągając wynik na poziomie 17,81% SHR i drugim w historii w grupie komercyjnej (16-49) – 20,22% SHR.

W niedzielę Katarzynie Dowbor i ekipie budowlanej udało się pomóc państwu Jadwidze i Wiesławowi Wiąckom, którzy w domu wymagającym natychmiastowego całkowitego remontu, bez kanalizacji i wody wychowywali i opiekowali się trójką dziewczynek podrzuconych im przez własną córkę.

polsatnasznowy2oglalnosc

„Nasz nowy dom” to program z misją i pozytywnym budującym przesłaniem. Nie braknie w nim łez wzruszeń, radości i szczęścia oraz prawdziwych poruszających ludzkich historii. Jest wyścig z czasem, emocje i efekt końcowy, który niejednokrotnie przerasta oczekiwania tych których domy zostały wyremontowane.

Źródło: Telewizja POLSAT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *