Nowy serial „Tu i teraz” w HBO i HBO GO

Stworzony przez laureata Oscara i nagrody Emmy Alana Balla nowy serial HBO „Tu i teraz” („Here And Now”) opowiada historię współczesnej multikulturowej amerykańskiej rodziny. W rolach głównych występują Tim Robbins oraz Holly Hunter jako rodzice czwórki dorosłych i jeszcze dorastających dzieci. Produkcja będzie emitowana od poniedziałku, 12 lutego w HBO i HBO GO. Premiera odbędzie się o godz. 3.00 nad ranem równolegle z amerykańską emisją.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału HBO

Nowy serial HBO „Tu i teraz” w prowokacyjny, lekko mroczny i komiczny sposób przedstawia współczesną amerykańską rodzinę. Profesor filozofii Greg (Tim Robbins) oraz jego żona Audrey (Holly Hunter) mają czwórkę dzieci – trójkę dorosłych już, adoptowanych dzieci pochodzących z Somalii, Wietnamu oraz Kolumbii, a także biologiczną siedemnastoletnią córkę. Ta pozornie doskonała, postępowa rodzina podzielona jest wieloma rysami, z których część wynika z tajemnic, które znają wybrani. Nagle w rodzinie pojawia się nowy problem – jedno z dzieci zaczyna widzieć rzeczy, których nie widzą inni. Zaniepokojeni rodzice udają się z synem do psychiatry.

Pomysłodawcą serialu jest Alan Ball, laureata Oscara za „American Beauty”, znany również dzięki serialom HBO „Sześć stóp pod ziemią” czy „Czysta krew”. Twórca zajął się również reżyserią serialu wraz Utą Briesewitz (serial HBO „Wyposażony”) oraz Jeremym Podeswą (serial HBO „Gra o tron”, „Sześć stóp pod ziemią”). W głównych rolach występują laureaci Oscara: Tim Robbins („Rzeka tajemnic”) oraz Holly Hunter („Fortepian”). Obok nich pojawiają się Sosie Bacon („Trzynaście powodów”), Jerrika Hinton (serial „Chirurdzy”), Raymond Lee (serial „Jak poznałem waszą matkę”), Daniel Zovatto („Nie oddychaj”) oraz Peter Macdissi („Sześć stóp pod ziemią”).

Serial HBO „Tu i teraz” będzie emitowany od 12 lutego w każdy poniedziałek o godz. 3.00 nad ranem i godz. 20.10 w HBO, wraz z powtórką o godz. 21.00 w HBO3. Od rana w każdy poniedziałek kolejne odcinki serialu będą dostępne w serwisie HBO GO.

Źródło: HBO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *