Nowy sezon „Ojca Mateusza” w TVP1/HD

Telewizja Polska ma dobrą informacją dla wszystkich fanów serialu „Ojciec Mateusz”. Od 28 lutego, czyli od najbliższego czwartku, TVP1/HD rozpoczyna emisję nowego sezonu przygód księdza – detektywa.

Cieszący się niesłabnącą popularnością serial towarzyszy widzom Jedynki już 5 lat. Ponownie spotkamy się z dawnymi bohaterami, ale również poznamy tych zupełnie nowych. Wartka akcja i zabawne sytuacje zaskoczą niejednego widza. Role nowych bohaterów grają lubiani aktorzy, a wśród nich między innymi Robert Gonera, Magda Wójcik i Łukasz Garlicki.

W najbliższym czwartkowym odcinku widzowie będą światkami trwającej w mieście fety z okazji otwarcia nowej restauracji. Pomimo że goście licznie przybyli, to u właścicieli lokalu, Beaty i Andrzeja Stróżyńskich, wyczuć można napięcie, szczególnie kiedy w zasięgu wzroku Andrzeja pojawia się kucharz Wiktor.

Emilka późnym wieczorem jedzie do koleżanki. Przeciągająca się nieobecność Emilki niepokoi ojca Mateusza, który postanawia wyruszyć na jej poszukiwania. Po drodze dowiaduje się, że doszło do wypadku – osoba jadąca z nadmierną prędkością potrąciła pieszego. Ofiarą jest Emilka…

„Ojciec Mateusz”, każdy czwartek, od 28 lutego, godzina 20:30.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *