Nowy „Wojciech Cejrowski. Boso” od września w TV Puls

Osiągnięcia cywilizacyjne Majów, odpust na meksykańskiej prowincji, życie Lakandonów, przyrządzanie napoju tereré – to wszystko będzie można zobaczyć w premierowej, nieemitowanej wcześniej w żadnej telewizji, serii programu „Wojciech Cejrowski. Boso” z Meksyku i Paragwaju.

Seria „Wojciech Cejrowski. Boso” z Meksyku i Paragwaju pokaże widzom niesamowity koloryt tych krajów. Tym razem znany podróżnik w charakterystyczny dla siebie inteligentny i dowcipny sposób przybliży osiągnięcia cywilizacyjne Majów, o których opowie na tle ruin ich miast, opowie o kukurydzy – jej pochodzeniu i znaczeniu dla kultury Majów i współczesnego Meksyku, pokaże odpust na meksykańskiej prowincji, wybierze się na wysepkę Belize – dawną brytyjską kolonię w Ameryce Środkowej, przedstawi napój tereré, czyli yerbę pitą z lodem kiedy jest gorąco i przybliży życie Lakandonów, jednej z najbardziej izolowanych grup Indian na świecie.

Seria „Wojciech Cejrowski. Boso” z Meksyku i Paragwaju dzięki TV Puls będzie miała swoją premierę w polskiej telewizji. Serię zrealizowano na zlecenie Telewizji Puls.

„Wojciech Cejrowski. Boso” – Meksyk i Paragwaj

Premiera: niedziela, 6 września, godzina 10:00
Emisja: niedziela, godzina 10:00

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *