Oferta świąteczno-noworoczna Telewizji Polskiej

Nastrojowe koncerty, wciągające filmy, wyczekiwane seriale i programy zapewnią niezapomnianą świąteczną atmosferę, a już w Sylwestra widowisko muzyczne z udziałem największych polskich i światowych gwiazd – to wyjątkowa oferta programowa przygotowana przez Telewizję Polską.

Sprawdź ofertę kanału TVP1 w PROGRAMIE TV

W Wigilię Telewizja Polska zaprasza na wypełnione radością i dobą energią koncerty, które będą doskonałą okazją do wspólnego kolędowania w rodzinnym gronie. W TVP1 kolędowanie zapoczątkuje koncert w Bazylice Katedralnej Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Pelplinie. Następnie zachęcamy do oglądania Wielkiego Kolędowania we Lwowie, a wieczorem koncertu „Gwiazdy na Gwiazdkę” z udziałem Pary Prezydenckiej i znakomitych artystów, takich jak: Halina Frąckowiak, Staszek Karpiel – Bułecka i Ryszard Rynkowski. Wigilia w Jedynce to jednak nie tylko muzyka. O 20:00 w TVP1 długo oczekiwana premiera trzeciego sezonu międzynarodowego hitu, czyli serialu „Zniewolona”. Fani produkcji chyba nie mogli sobie wymarzyć lepszego prezentu niż świąteczne spotkanie z piękną Katią. TVP2 w Wigilię zaprasza na koncert kolęd „Płyń kolędo!”, a w wigilijny wieczór na uroczystą Pasterkę z Watykanu z udziałem Papieża Franciszka, która będzie doskonałym wstępem do celebrowania Świąt.

25 grudnia w TVP1 premiera dokumentalnego filmu o życiu i fenomenie niekwestionowanej królowej polskiej sceny muzycznej, Maryli Rodowicz – „Maryla. Tak kochałam”. Ponadto Jedynka zaprasza na świąteczne odcinki ulubionych programów, a 26 grudnia na specjalny odcinek programu „Rolnik szuka żony”, w którym Marta Manowska odwiedzi bohaterów ósmej serii. W Dwójce drugiego dnia Świąt muzyczne uniesienia zapewnią gwiazdy goszczące na scenie programu „Szansa na sukces”. Najpiękniejsze zimowe przeboje zaśpiewają m.in: Ida Nowakowska, Tomasz Wolny, Andrzej Mastalerz, Emilia Komarnicka i Aleksandra Szwed.

Sprawdź ofertę kanału TVP2 w PROGRAMIE TV

Ostatni dzień grudnia pożegnamy tradycyjnie razem z TVP2 w… Zakopanem! Po rocznej przerwie „Sylwester Marzeń z Dwójką” powraca do stolicy Tatr. To będzie wyjątkowa i niepowtarzalna noc, podczas której miliony Polaków będą wspólnie witać Nowy Rok. Dzięki nowoczesnej, multimedialnej scenie na Górnej Równi Krupowej widzowie oraz publiczność będą najbliżej gwiazd w towarzystwie artystów polskich i światowych scen.

A w Nowym Roku kolejne wielkie emocje! 1 stycznia w TVP2 premiera trzeciej edycji „The Voice Senior”. Seniorzy po raz kolejny dostaną szansę zaprezentowania swoich talentów. W świątecznym i noworocznym czasie wyjątkowych przeżyć nie zabraknie też dzięki propozycjom anten tematycznych. TVP Historia zaprasza na premiery kolejnych odcinków ulubionych programów takich jak „Giganci Historii”, czy „Marzyciele”. TVP HD zapewni widzom dużą porcję rozrywki dzięki filmowym klasykom takim jak np. „Cztery Wesela i Pogrzeb”, a TVP Kultura zachwyci widowiskami muzycznymi, w tym przede wszystkim Koncertem Noworocznym z Wiednia.

Sprawdź ofertę kanału TVP Kobieta w PROGRAMIE TV

Wyjątkową świąteczną ofertę dla widzów przygotowała też TVP Kobieta. Już w wigilijny poranek Agnieszka Mielczarek pomoże przygotować potrawy, które jeszcze w ten sam dzień mogą zagościć na świątecznym stole, który gustownie przyozdobimy wraz z prowadzącą program „Kwiaty na warsztat” Joanną Lewandowską. Świąteczny czas z TVP Kobieta to również kolędowanie z największymi gwiazdami polskiej sceny rozrywkowej oraz wywiad z królową polskiej piosenki – Marylą Rodowicz. Wśród świątecznych hitów hiszpański serial „Velvet Collection” oraz wzruszające komedie romantyczne.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *