Otwarte okno Motowizji w ORANGE

Doskonała wiadomość dla fanów motoryzacji i abonentów Telewizji ORANGE. Dzięki specjalnej ofercie promocyjnej kanał Motowizja jest dostępny w oknie otwartym aż do 12 stycznia 2021! Oznacza to, że wszyscy użytkownicy telewizji w ORANGE będą mieli możliwość zobaczenia na żywo m.in. ostatnich w sezonie wyścigów NASCAR Cup Series oraz podsumowań rywalizacji w najważniejszych seriach polskiego motorsportu.

Sprawdź ofertę kanału Motowizja w PROGRAMIE TV

Motowizja oferuje unikalne i niepowtarzalne programy o szeroko pojętej tematyce motoryzacyjnej. Swoim widzom prezentuje produkcje na najwyższym światowym poziomie, oferując przez 24 godziny najbardziej rozbudowaną ofertę dla fanów motorsportu na rynku. Co więcej, jako jedyny kanał telewizyjny pokazuje praktycznie cały polski sport motorowy.

Otwarte okno w Telewizji ORANGE to również doskonała okazja by zapoznać się ze autorskimi programami Motowizji. Na antenę powrócił niezwykle lubiany przez widzów Magazyn Motowizja, w którym liczy się przede wszystkim dobra zabawa, edukacja i nieograniczony szacunek do polskiej motoryzacji. Wśród stałych pozycji nie zabranie nowych odcinków programu Marka Wieruszewskiego „Motojazda – garaż Motowizji”, czy Aleksandra „Ostrego” Ostrowskiego „Motoślad” i „Autoportret Ostrego”. Tradycyjnie w każdy weekend Wojciech Majewski zabierze widzów w podróż do swojego „Moto Archiwum”, a historie ikon polskiej motoryzacji przybliżą serie dokumentalne Motoikony oraz Kultowe Rajdowe.

Specjalna promocja dla abonentów Telewizji ORANGE obowiązuje do 12 stycznia 2021 włącznie. Kanał Motowizja dostępny jest na pozycji 128 dla wszystkich odbiorców sieci niezależnie od posiadanego pakietu.

Źródło: Motowizja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *