Październik w Nickelodeon

W październiku na widzów Nickelodeon czeka dużo nowości, a także kolejne odcinki znanych seriali. Przed fanami premierowe odcinki serii „Sam i Cat”. Na małych widzów czeka też specjalna niespodzianka – nowy film i zarazem kolejna część serii – „Rajskie Tarapaty”. Oprócz tego, w związku ze zbliżającym się Halloween na fanów czeka wiele atrakcji, a także możliwość wybrania swojego własnego zakończenia do ulubionych seriali. Te wszystkie nowości już
w październiku, tylko w Nickelodeon.

„SpongeBob Kanciastoporty”, Maraton
Dla prawdziwych fanów podwodnej gąbki stacja Nickelodeon przygotowała specjalną niespodziankę. Czterogodzinny finałowy maraton SpongeBoba Kanciastoportego. SpongeBob to zabawna gąbka, która nosi kanciaste portki i mieszka na dnie oceanu w miejscowości Bikini Dolne w domu z ananasa. Ma ślimaka Gacusia, z którym każdą wolną chwilę spędza na zabawie: puszczaniu baniek i łowieniu meduz. Nadmiar wigoru głównego bohatera i jego roztrzepanie nie zawsze podobają się otoczeniu. Jednak od czego są przyjaciele – Patryk Rozgwiazda i Sandy Pysia są zawsze gotowi podnieść na duchu i towarzyszyć SpongeBobowi w kolejnych zwariowanych przygodach.
Emisja: sobota, 4 października, godzina 12:00

„Rajskie tarapaty”
To już kolejna część pełnometrażowej serii filmów. I tym razem na widzów czekać będą nowe przygody Timmiego Turnera, szczęśliwego posiadacza dwóch dobrych wróżek – Cosmo i Wandy. Jakie nowe życzenia będzie miał Timmy? I jakie nowe problemy wynikną z ich spełnienia? Wszystkie odpowiedzi już w październiku, tylko w Nickelodeon.
Premiera: sobota, 25 października, godzina 16:00
Powtórka: niedziela, 26 października godzina 12:00

„Wróżkowie Chrzestni”
Już od 27 października nowe odcinki serialu „Wróżkowie Chrzestni”, opowiadający o 10-latku Timmym Turnerze, którego życie nie jest do końca takie, jakie prowadzą jego rówieśnicy. Timmy, przez większość czasu, musi usługiwać swoim rodzicom oraz paskudnej opiekunce Vicky. Na szczęście pomagają mu jego wróżkowie chrzestni: Wanda i jej mąż Cosmo.
Premiera: poniedziałek, 27 października, godzina 17:30
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 17:30

„Sam i Cat”
W październiku w Nickelodeon na widzów będą czekać nowe przygody współlokatorek – walecznej Sam i zwariowanej Cat. Opiekunki do dzieci tworzą wybuchową mieszankę, gdyż są swoimi przeciwnościami. Różnice zdań między dziewczynami często prowadzą do kłótni, a także sprawiają, że przyjaciółki wpadają w tarapaty. Sam i Cat musiały się już opiekować dzieckiem sąsiadów, a także kozą… Co czeka je tym razem? Nowe wyzwania zaowocują milionem zabawnych sytuacji. Co czeka je tym razem? Widzowie dowiedzą się w nowych odcinkach serialu.
Premiera: poniedziałek, 6 października, godzina 19:20
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 19:20

„Bąbelkowy świat gupików”
Już w październiku premierowe odcinki! W każdym z nich tytułowe gupiki, czyli: Gill, Molly, Goby, Deema, Nonny oraz Oona zabiorą widzów w niesamowitą podróż, zachęcą do wzięcia udziału w jednej z interaktywnych gier, w których nie zabraknie tańca i muzyki. A wszystko to rozgrywa się w wielobarwnej podwodnej scenerii, wśród koralowców i morskich ogrodów.
Premiera: poniedziałek, 6 października, godzina 10:15
Emisja: poniedziałek-czwartek, 6-9 października, godzina 10:15

„Geronimo Stilton”
Kannał Nickeloedon przygotował dla swoich widzów coś specjalnego – bajkę Geronimo Stilton. Tytułowy bohater to gadająca mysz, która mieszka na Mysiej Wyspie, jest autorem bestsellerów i pracuje jako dziennikarz dla fikcyjnej gazety „Rodent’s Gazette”. Na co dzień razem z młodszą siostrą Tią Stilton, kuzynem Pułapkiem Stilton i ulubionym małym siostrzeńcem, dziewięcioletnim Benjaminem Stilton rozwiązuje różne zagadki.
Premiera: poniedziałek, 13 października, godzina 8:20
Emisja: poniedziałek–piątek, godzina 8:20

Maraton z „Grzmotomocnymi” oraz „Nawiedzonymi”! – zakończenie wybierasz Ty!
Już 18 października wyjątkowy maratony ulubionych seriali widzów Nickelodeon, „Grzmotomocnych” i „Nawiedzonych”, zakończone odcinkami specjalnymi – tym razem, to widzowie wybiorą zakończenia.
Emisja: sobota, 18 października, godzina 12:00 (maraton), godzina 19:20 (odcinki specjalne)

Halloweenowy blok specjalny
31 października ma antenie Nickelodeon, specjalny blok z premierowymi filmami „Monster High” i „Night of the living Fred” oraz ze specjalnymi odcinkami Halloweenowymi.
Emisja: piątek, 31 października, godzina 14:40

Źródło: VIMN Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *